Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságok azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságok azok, amik megfognak egy nőt a férfiben?

Figyelt kérdés
konkrét dolgot írhatók ami megfogott benneteket a másikban,első sorban nők véleménye érdekelne! :)
2012. dec. 20. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Udvarias,tisztel,vicces :) Ez mind nagyon fontos számomra.
2012. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vicces, és olyan védelmező típus (persze csak akkor, ha szükség van rá). "keménynek" mutatja magát, de érzékeny is egyben.
2012. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mosolygós, meghallgatja az embert türelmesen. Vannak kérdései (hogyan telt a napom a munkahelyen vagy ilyesmi). Érdeklődjön, hogy hogy élek, milyen életcélom van.

Ha meg is tud nevettetni, az klassz! És én spec. örülnék, ha egy randi után nem kéne találgatnom, hogy lesz-e folytatás és idegelni magam rajta, hanem mondaná, hogy jól érezte magát és megismételhetnénk bla-bla...

Jah és szép lassan közelítsen, mert elég visszafogott vagyok. Nem vagyok nyámnyila, de nem szeretem, ha rámrontanak.


Tetszik ha egy férfi mélyen a szemembe tud nézni (persze csak olyannak engedem, aki tetszik).

2012. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Allan es Barbara Pease - A ferfinak szex kell, a nonek szerelem. Nagyon jó könyv a témában ami tudományos alapokra épít. Az sem mind1 milyen korosztályról van szó. De am általánosan a csajoknak olyan pasi kell aki sikeres, jól néz ki, jó humora van és szereti őket.
2012. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Basszameg, mindenki humoristát akar?? :(

Nőben nekem nem elvárás,hogy poéngyáros legyen, csak legyen egy hullámhosszon velem, meg legyen azonos zömében az érdeklődési köre, tudjon felnézni rám az miatt ami számomra fontos, és ne legyen nagyon hülye.

2012. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


ok hozzáteszem (bár nem ez volt a kérdés)

De az én társaságomba sírógörcsöt kapnál a röhögéstől (azt garantálom!)... persze az elején ha zavarba vagyok, nem igazán.

Ettől független jó ha ő is meg tud nevettetni és ha mosolyog -- ezt továbbra is tartom. :)) A mosoly által én sem leszek olyan zavarba. és később se rossz, mert a mosoly megnyugtató mindenki számára. Nem akarok egy mogorva, beképzelt férfit magam mellett tudni.

2012. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Johnny B. Goode ***** válasza:
Most már értem, hogy miért olyan sikeresek a stand up comedy tagjai... :D
2012. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
humor,tájékozottság :D meg a külső
2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ott a baj,hogy a lányok félősek. Cidriznek az egész világtól, mindenkiben a sorozatgyilkost látják / a 150 centis kisembereket leszámítva/ és ezért kell nekik hogy valaki BagiNacsa legyen,de minimum Jack Nicolson Jokere :P

A komoly srácok pedig a nem félősőknek valók! Ez van. Találnom kell egy nem félős nőt. EZ ám a kihívás. Tűt a szénakazalban!

2012. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utálom BagiNacsa-t


#3 és 6 vagyok.

2012. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!