Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságok azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságok azok, amik megfognak egy nőt a férfiben?

Figyelt kérdés
konkrét dolgot írhatók ami megfogott benneteket a másikban,első sorban nők véleménye érdekelne! :)
2012. dec. 20. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Humor és intelligencia.


Ha valakinek rohadt magas az IQ-ja, attól én elolvadok, imádom az okos embereket, együtt sem tudnék lenni egy átlagos vagy buta férfivel. Akinek intelligenciája van, azzal mindenről lehet beszélgetni, elmélkedni, eszmét cserélni.

A humor meg megédesít mindent :)))


Nekem eddig mindig ez döntött, a jelenlegi páromnál is :) Na meg a magasság az, ami még számít, mivel én is nagyon magas vagyok.

2012. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jah még annyi, hogy én is amolyan félős nőtípus vagyok, de ettől függetlenül besokalltam, hogy nem történik semmi, úgyhogy én hívtam magammal valahová. Bíztató reakció volt. De most már többet tenni nem tudok.


#3,6,10

2012. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A NAGY általánosság:

-Hatalmas pénisz

-Hatalmas bankszámla

-Iszonyatosan hatalmas bankszámla

-Világ legnagyobb pénisze

-stb

Ez kell a nőknek. Lehet oltogatni, kinek nem inge...

2012. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jajj utolsó,de vártam már, hogy idetévedjen a fajtád...:S nincs jobb dolgod? ha ennyire nincs mit csinálni, menj ki és ásd fel kétszer a kertet, legyen már valami hasznod is.:S idióta...
2012. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13 -as, ez szerintem is butaság. Ha nem vagy elég megnyerő se kívül sem belül, akkor eleve el sem jutsz addig,hogy bemutasd a faszodnak az új nődet. TEhát nem annyira meghatározó ez szerintem a nőknél. Nem megfogás, hanem megtartani kategoriába nyerő a faszméretezés.
2012. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!