Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak neki szülinapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki szülinapjára?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,már elég régóta nagyonjóba vagyunk,és hát már úgyérzem,hogy több mind barátság.Holnapután szülinapja és szeretném valamivel meglepni,ami lehetőleg sajátkezüleg készithetnék :) Valakinek valami ötlete?
2012. dec. 20. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál neki egy dobozkát "10 dolog amit szeretek benned címmel" és beleírni ezeket a dolgokat kis cetlikre.:)
2012. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sajátkezűleg valami üdvözlőkűártya, vagy rajz, ha nem akarsz túl sokat bonyolodni, de, ha nagyon szereted, akkor én sütit adnék a helydben:3 persze amit te sütöttél
2012. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a dobozka menet jól hangzik. Hát gondoltam egy egyszerü süti receptre is és sziv formákba megsütni :)
2012. dec. 20. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem legyen a doboz cetlivel illetve mellé szives süti. a két ötlet ötvözete :)
2012. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis erre gondoltam igy utólag :) Nagyon szépen köszönöm
2012. dec. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!