Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok normálisan beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok normálisan beszélni a fiúkkal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig ritkán beszéltem fiúkkal, de mostanában kezd felpezsdülni a társasági életem, és hát fiúk is szoktam néha lenne a társaságban... Próbálok normálisan beszélni, de nem megy, nagyon unalmas vagyok, általában mások sokkal jobban szórakoztatják őket, mint én... Hogyan tanulhatnám meg a velük való normális, érdekes társalgást? Nagyon béna vagyok, pedig szeretném, ha jó fejnek tartanának. :(

16/L


2012. dec. 20. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakoroljunk?! Privát, ha benne vagy!

F

2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Add önmagad! Hidd el, a fiúknak inkább bejön valaki kevésbé központi személyiség, de önmagát adja, és így nem ő irányítja az egész beszélgetést, mint az, akin látszódik, h jópofa akar lenni, és megjátssza magát. Hajrá ;)
2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy lehet egy lány unalmas?:)
2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet unalmas egy lány is...Nekem is van ilyen ismerősöm,odamegyek hozzá,és hiába beszélek,egyszavakban válaszol,sose kezd új témát,sose viccel..pedig aranyos lány,csak neki is ugyanez a problémája,látszik rajta,hogy zavarban van.16/F


Amit tanácsolni tudok:kérdezz arról akivel beszélsz.Milyen volt a napja stb...CSAK NE ÜLJ CSÖNDBEN!

2012. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"mint az, akin látszódik, h jópofa akar lenni, és megjátssza magát" na, hát pont így viselkedek. de ez nagyon nem én vagyok, nagyon gáznak érzem magamat... próbálok nem izgulni beszélgetés közben, próbálok feloldódni, hátha megoldódik a probléma...
2012. dec. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!