Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most minden lánynak csak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most minden lánynak csak ezek a kigyúrt férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Olvasom itt, meg más oldalakon is a nők ideálját és mindenhova az van írva, hogy legyen izmos, kockahasú, szálkás stb...

Én személy szerint nem hogy izmos nem vagyok, de inkább a mackós kategóriába osztanám be magam. Kérdeztem már lányokat, azt mondták, hogy jól áll, de barátnőm még nem volt, valószínűleg emiatt.


Most tényleg csak az izmosak jönnek be a lányoknak, vagy vannak olyanok is, akik a "húsosabb" férfiakat preferálják?


Húsos/mackós alatt most nem a hamburgeren és chipsen nevelkedett kinézetére gondolok, hanem például olyan Homer Simpson szerűre.


19/F


2009. aug. 23. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2009. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda a csupa izom,nagyképű pasikért!Legyen izma,de ne repedjen le róla a póló!Nekem a barátom az ideálom:)Van izma,kicsike pocija...imádom
2009. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
nah, ugyanezt akartam ajánlani, de látom megtette az első. de te ott is írtál hozzászólást, nem????
2009. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom a macikat!!! :)))

(S)

2009. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Biztos vannak olyanok akiknek ez jön be.Az hogy nekem mi jön be elég nehéz leírni...szóval ha vki kicsit(!!) izmos az szexi,de a nagyon izmosaknak nem jönnek be.Eddig 2srác tetszett,mindkettő vékony volt,de nem izmos.

Szóval szerintem ne aggódj,mert -mint az én pl-m is mutatja- az,hogy kinek mi az ideája egy dolog,de ha van benned vmi nagyon vonzó akkor lesznek olyan lányok akiket nem érdekel a mackós alkatod:)

Egyébként van akinek kifejezetten jól áll a mackós alkat:)

14/L

2009. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

19:04

Nem, oda még nem írtam HSZ-t.


Elsőnek köszönöm a linket.

2009. aug. 23. 19:15
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyáltalán nem jönnek be a kigyúrt pasik, meg a nagyon vékony nyeszlettek sem. Kicsi izom,kicsi poci a legjobb párosítás :)

Jó ha hozzá lehet bújni egy férfihez, hajrá macik!

20/L

2009. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Macipárti vagyok,a barátomnak van hasa,nem is pici,mondjuk magas,erős testalaktú,de látni rajta rendesen,de nem zavar,nem emiatt szerettem belé,és nem is emiatt fogok kiszeretni belőle.Ha keresőbe írnék 80 kg alá nem adnám ideál téren. :)
2009. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek a mackós pasik :)
2009. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom igazi maci! Én nem szeretem a csupa izom pasit, egyszerüen nem lehet jól belemarkolni, mert egyszerüen olyan az izomzata! Szóval éljenek a macik! Azt meg nem hiszem, hogy ezért nem volt barátnőd!
2009. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!