Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a férfiaknak inkább a fekete és a barna hajszín tetszik inkább? (meg talán a vörös)

Figyelt kérdés
a szőkéről pedig úgy gondolják könnyen megkapható,könnyű vérű nőcske?
2012. dec. 21. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Barna a legjobb, fekete és szőke még jó lehet! A vörös kizárt!
2012. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
a barnák a legjobbak vagy a feketék. A szőkék, hát... lehet köztük dugnivaló, de amúgy olyan semmilyenek, vagy inkább ilyen cicababák, barbibabák. Nem olyan érdekesk mint a többi. A vörös az ronda.
2012. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

a természetes szőke nagyon szép. Imádom. Nekem az az ideálom.

A festett szőkéből sokan ízléstelent festenek, de vannak azok közt is jók.

2012. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Sokan még nem tanulták meg,hogy tök mindegy a hajszín ha alapból egy normális,szeretnivaló személyisége van és mellé az összkép is tehát ha csinos hozzá. Ilyenkor nem a hajszín lesz a fontos.
2012. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A dobogó tetején nálam is a barnák. A többi helyezettet nem részletezném, de a szőkék az utolsók. Nekik általában csak a pénz kell.
2012. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nem jöttél rá, hogy mindenkinek más tetszik? A párom nagyon szerette, amikor vörös voltam, többször visszasírja, de mégis az ideálja a barna. A fekete és a szőke nem jön be nála.
2012. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mi van a nőkkel,de most komolyan.Azt hiszik,hogy a nagy mellek számítanak,meg a megfelelő hajszín,alkat,meg ilyenek.Közben meg az,hogy összességében szép legyen a nő,és értelmes is.Kezdetnek annyi elég.Nekem már volt barna és vörös hajú barátnőm,fekete és szőke még nem.De nem ezek szerint választottam,hanem tetszettek és akkor még azt hittem,hozzám illenek,amint a kép mutatja,tévedtem.
2012. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom te szőke vagy. Nem a hajszíned miatt gondolják, h könnyen megkapható, könnyűvérű nőcske vagy, hanem valszeg azért, mert tényleg az vagy.
2012. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
JEsszusom, de hülyeség ez. A férjemmel 7éve vagyok együtt. Amikor megismerkedtün rövid vörös hajam volt, aztán az esküvőn felhosszú barna és most hosszú szőke hajam van :))) A férfiak nem hajszín alapján döntenek. Persze számít, hogy nőies legyél, meg csinos. De pl hiába van hosszú hullámos barna hajad, ha közbe primitv vagy és okoskodó. Nem a hajszín és a mellméret a mérce. A férfiak is olyanok, mint a nők. Emberek. Nekünk nőknek sem csak a latin macsók tetszenek, mert nem ez számít.
2012. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Mindegyik jó, de általában a sötétebb színű hajak jobban beválnak, a szőke kevés nőnek áll jól!
2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!