Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tölti otthon a szilvesztert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tölti otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés

nagyon úgy néz ki hogy én igen

20/L


2012. dec. 21. 15:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Tudom hogy tök ismeretlen vagyok, meg lehet hogy nem is egy városban élünk (Bp), de ha esetleg van kedved kedves kérdező, én szívesen tölteném a társaságodban.

29f

2012. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én is itthon töltöm, anyukámékkal..Jobban érzem magam itthon velük el pezsgőzgetve, sörözve, mint szétcsapni magam egy tömött heringpartyban vagy kerülgetni a hullarészegeket és hányásaikat egy házibuliban.. 23/L
2012. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy te miért maradsz otthon?
2012. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én is mindig itthon töltöm,néha a szüleimmel,idén is gép előtt fogok nyomulni.Én amúgy is ilyen magányos farkas vagyok.
2012. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre inkább úgy fest, hogy én... Barátnőm nincs, haverokat az árokból összeszedni meg nincs hangulatom.

20F

2012. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
hát igen engem is taszít a sok "hulla" részeg....de itthon meg elég unalmas
2012. dec. 21. 16:00
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is otthon leszek. Az igazi barátaim tőlem 40 km-re laknak városon (Veszprém) a falumban pedig csak alkoholista ismerősök vannak. Azért meg nem megyek, hogy rájuk vigyázzak nehogy részegen elüsse őket valami.:D Városra nem megyek el idén szilveszterezni, az alkoholt és a cigarettafüstöt sem bírom igazán így maradok itthon.
2012. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Most megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok úgy vele, hogy inkább itthon ülök, mint egy csapat részeg között.
2012. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Daemia ***** válasza:

Én is itthon leszek, nem is nagyon szeretem a szilvesztert, mert bulikényszer van.


Nagy társaságot se szeretem, inni se iszok, na meg hideg is van. A meleg szobában a legjobb :-)


32/F

2012. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kérdező merre laksz? Ha nem az ország másik felén 2 ünnep között összefuthatnánk, aztán amennyiben megvan a kölcsönös szimpátia szilveszterkor ketten is elmehetnénk valamerre..


15. Voltam.

2012. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!