Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak, akik a családdal és párjukkal töltik majd a szilvesztert otthon?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem de sok sikert:D
2009. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de közösen döntöttünk így:P
2009. dec. 24. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:

én lehet.

még nem tudni

2009. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze vannak, nincs szükség megfizetett tömegnyomorra. :DD
2009. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a barátommal leszek a nagyszüleimnél:) ott is alszunk, és most nem ilyen házibulit kell a mamámmal meg a papámmal elképzelni. a barátommal "elleszünk", éjfélkor koccintás, a mamáék lefekszenek aludni, aztán akkor jön a mi időnk:):) személy szerint nem vagyok egy bulizós valaki (ez nem azt jelenti hogy begyepesedett vénember lennék), a barátom szintén többre értékeli a szilvesztert velem, mint a seggrészeg haverjai társaságában.
2009. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, mi is inkább itthon maradunk (anyámmal) mint sem hogy heringeset játszunk a városban, vagy épp seggrészegre igyuk magunkat! Ugyanis ebből már kinőttünk!


Boldog Karácsonyt! :)

2009. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én sokszor töltöttem otthon a szilvesztert, amikor nemvolt barátom akkor csak a családdal, amikor meg volt akkor pl náluk otthon. nemvolt rossz, simán túllehet élni, sőt kellemes is volt.

senki ne forduljon be, mert nemmegy sehova szilveszterkor. nincsen ebben semmi rossz.

2009. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig a családommal töltöttem a szilvesztert, remélem idén már a barátnőm is velem lehet, mert az elmúlt 2 évben nem engedték el szilveszterre a szülei hozzám.

19/f

2009. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!