Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az ilyen fajta lányok?

Figyelt kérdés
167cm magas.47kg.Hosszú fekete hajjal és barna szem.Jó tudom nem csak a külső számít de azért érdekelne hogy mi a véleményetek?
2012. dec. 21. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Be-e-e-e-e...mondta a birka és tovább állt! :P
2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még mindig igen, de azért kérdezd meg még 50-szer, hadd hízzon a májad.
2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kép alapján tudnék dönteni. Néhány adat alapján viszont milliárdnyi variációt tudok kreálni. Privátban fotó?
2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Patrik24 ***** válasza:
100%
Nem rossz, de ha az arc nem szép, akkor nem számít semmit az alak.
2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kép alapján tudnék csak dönteni
2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Képet kérünk, és akkor mondunk véleményt! Köszike!
2012. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én pár centivel és kilóval vagyok több mint te a többi ugyanaz és eddig nem volt hiányom pasikban , szerintem jól nézhetsz ki ,persze az arc sokat számít ,ahogy már előttem is írták
2012. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira, ekkora magassággal inkább 55 kilóval jön be a lány, HA az arca is tetszik.
2012. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fúú, egyszer buszon egy olyasmi leírás lánnyal szemeztem, mint te, gyengéim az ilyen lányok, talán azért, mert nekem zöldeskék szemei és világosbarna hajam van. Ellentétek vonzzák egymást alapon. :D
2012. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy tudtok ilyeneket írni? Főleg az utolsó! Átlag magas átlag súlyú a kérdező. Ilyenből több tíz vagy százezer nő van!

Mit számít az hogy leírtál néhány számot? Az még bármilyen lehet. A bőröd.. az illatod, a barna szem is lehet szép vagy csúnya millióféle barna szem van. És az arc... semmit sem tudunk a tekintetedről, és még még mindig ott van a kisugárzás és az egyéni preferencia... tehát ennyi alapján NEM TUDJUK!

2012. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!