Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek az ilyen fajta motorok? :D Kép

Figyelt kérdés

[link]


Múlt héten hoztam le győrböl a motort ,suzuki gsx-r600 , kiváncsi vagyok mekkora sikere lesz a hölgyeknél , hozzátenném természetesen nem azért vettem ilyen motort ,hogy felvágjak vele ,csak kiváncsi vagyok .. :D

Hazafele úton igaz elég meggyőző volt az emberek tekintete :D


2011. aug. 10. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
No Sir!
2011. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Nehéz Rajta dugni :)
2011. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Khm..nem tudom a csajoknak bejönne-e,de én szívesen lerántanálak róla.:D22/F
2011. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerelem, Sex?:S
2011. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintem jóó .bátyámnak is ilyen van nemcsoda hogy egy hónap alatt két csaja is volt
2011. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és nyilván nem te kellenél,hanem a moci.22/F
2011. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nekem tetszik (: hova valósi vagy?:P
2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Figyu, Dezsőke, a csajokat NEM a motorod érdekli, hanem az, hogy TE milyen vagy. De ha te még itt tartasz, akkor nem fogod érdekelni őket. :-D


Pedro

2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem vagyok oda a gyorsasági motorokért, a chopper stílus nekem jobban tetszik :D De amúgy szép motor...
2011. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyszerre reagálok mindegyik válaszra :d Elmondtam ,hogy nem azért vettem ,hogy arcoljak .. melette van egy Bmw-m is ha dugni kell ;) tehát viccet félre téve nem azért kellet ilyen motor ,hogy én legyek a jani vagy a DEZSŐKE , egyszerűen tetszettek gyerek korom óta ,és csak véleményekre lettem volna kiváncsi.

Pacsi

2011. aug. 10. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!