Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy megismerkedett egy másik lánnyal, aki szerintem rosszabb nálam?

Figyelt kérdés
A fiú aki valamiért nem akart velem beszélni egy időben, megismerkedett egy másik lánnyal, aki teljesen más mint ő... A zenei stílusa a fiúnak jobban megegyezik az enyémmel. Szerintem viccesebb és normálisabb vagyok a csajnál. Mégis vágyakozóan néz rá a csaj és sokat nevetnek együtt... Hogy lehet ez, amikor sokkal jobban illek én hozzá? Egy ideig együtt voltunk, de valamiért már nem beszélt velem.. Pedig tényleg semmi rosszat nem tettem.. Értelmes válaszokat szeretnék.. előre is köszi
2012. dec. 21. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább tőle kellene megkérdezned, hogy mi a gondja veled.

A másik dolog meg, lehet, hogy valami megfogta a csajban, ami belőled hiányzik.

2012. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyakori sajnos.

Feldmárnak lehet igaza, aki azt mondta, az emberek többsége azért van párkapcsolatban - egy hozzá nem illő emberrel - hogy sikeresen elkerülhesse az intimitást.

2012. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!