Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyantázzam a lábam? (Fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyantázzam a lábam? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha buz*,akk igen, de utána nyakadat is vágd fel, ha nem, akk ne
2012. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magadtól kérdezd meg te alfahím..
2012. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csíra vagy? Amúgy felőlünk nyugodtan, szerintem nem érdekel senkit! :)
2012. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A véleményekre vagyok kíváncsi, hogy kinek mennyire jön be, ha egy férfi lába teljesen szőrtelen.

És igen, valóban meleg vagyok, ezt szándékosan nem írtam ki, mert szerintem nem ettől függ, hogy bejön valakinek a szőrös láb, vagy sem.


23/F vagyok amúgy.

2012. dec. 21. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ neked hogyan tetszik jobban. Én lányként nagyon fériatlannak tartom a szőrtelen pasikat, de nem tudom, hogy a melegeknél ez hogy van. Az én meleg ismerőseim szerintem nem szőrtelenítik a lábukat. 26/L
2012. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 supra01 ***** válasza:

Szerintem igen!

Ha a stílusod olyan, szóval trendy vagy és kisportolt, akkor nyugodtan szőrteleníts. Mondjuk most kevésbé látni,mint nyáron.

Kezeden is szőrtelenítesz?

2012. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten rosszul vagyok a szőrtelen hapsiktól.

23/L

2012. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,nincs veszíteni való,ha nem tetszik úgyis visszanő.

Én nem vagyok meleg,de én le szoktam vágni testszőrnyíróval,nekem jobb így,viszont az enyém tényleg nagyon szőrös

2012. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos menni fog a rózsaszín cipődhöz, a szűk gatyádhoz meg a piros-sárga csíkos inghez.


Te leszel a legmenőbb arc a Kék Osztrigában.

2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tuti farok csapolo vagy :DD banom is en azt csinalsz amit akarsz de az hogy haverod 1-se lesz meg mindenki bu*zinak fog nezni azt most pecsetelem
2012. dec. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!