Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok / csajok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok / csajok mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú és amikor haverjai is a közelben van imád ölelgetni engem :D amikor meg bnőmmel véletlen össze futotunk vele tökre vissza huzodik vagy ha több lány van a közelben :/ nagyon szeretnék vele kettesben tlizni de szerintem egy picit tart tőle vagy nem tudom mert régebben lemondta az utolsó pillanatban mindig. Hogy tudnék vele talizni ugy hogy biztos eljöjjön velem valahova ? (álítolag bejövök neki ) ő 15 én 14 :)
2012. dec. 21. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel,és hivdd el randizni,moziba stb...
2012. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szégyellős, segíts neki hogy merjen veled kezdeni !!!
2012. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudja h tetszik nekem :) de sztem nem mer lépni :/
2012. dec. 21. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lépjél te.Tedd meg te az első lépést.
2012. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pl. mit csináljak?
2012. dec. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!