Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ilyen külsővel a csajozásra semmi esélyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. dec. 22. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Semmi de semmi baj nincs veled!!!

Minek teszel fel hülye kérdéseket?

2012. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

testépíts, mindent megváltoztat, nem a külső változása hanem maga az érzés is hogy egyre izmosabb leszel! (étrend legyen)

meg am jah, ne görnyedj már :D

2012. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nekem tetszel :)

nehogy elkezdj kondizni, és a füled a szexepiled :)

kár, h nincs önbizalmad, egyedül ez ront rajtad, a külsőddel nincs semmi gond, hidd el, nem írnám csak azért, h biztassalak, akkor egyszerűen csak nem válaszolnék a kérdésre

2012. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Régen gondolkoztam rajta, hogy megműttetem a fülemet, de letettem róla, az már nem "én" lennék. A testépítést viszont elfogom kezdeni, régen olyan 9 évvel ezelőtt egy haverommal jártam kondi teremben, igaz akkor se voltam kigyúrva rendesen, de látszott azért, hogy foglalkozok a dologgal, azóta az már le is ment bőven, meg cigizek is sajnos, ráadásul nehezen is szedek fel tömeget.
2012. dec. 22. 12:39
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen fülekkel gyakorlatilag esélytelen vagy, még akkor is, ha kigyúrod magad.
2012. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj a füleiddel
2012. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
semmi baja füleiddel, sőt, én imádom will smith, meg a többi elállófülű pasit. szerintem tök cuki.:)
2012. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
"Hát pedig ilyen fülekkel gyakorlatilag esélytelen vagy, még akkor is, ha kigyúrod magad." Aki ezt írtad, te fiú vagy vagy lány?
2012. dec. 22. 15:41
 19/23 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. A lányok ezt sose vallanák be, de ha bepróbálkoznál azoknál, akik azt írták, h semmi baj a füleiddel, 1000% h elhajtanának a füleid miatt.
2012. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de áruljátok má' el, mi a f-sz baj van a füleivel? :D

De komolyan, lehet csak nekem nem tünik fel valami, de teljesen normális emberi fül..

2012. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!