Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már a saját életetekben, hogy jobb külsővel könnyebb minden?

Figyelt kérdés
MINDEN!
2012. okt. 23. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jah, de attól függ, mi minden? Ha nem vagy magaddal megelégedve b@szhatod, akkor ugy sem jó semmi, ha meg igen akkor meg jó minden...ez egy dilemma...
2012. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondjuk ha nem nézel ki jol és emiatt nicns nemi életed, akkor azzal tuti nem leszel elégedett semmilyen körülmények között.
2012. okt. 23. 19:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Viccesen hangzik, de igen. Lassan egy éve kezdtem el változtatni dolgokon, és rájöttem, hogy igen. Belenézek a tükörbe, és egy olyan pali néz vissza, aki jól néz ki. Tényleg jobb minden. Jó, most persze aki egy ilyen témához a nemi életet hozza fel, azzal nem igen lehet mit kezdeni.
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát bocs, de nekem csak akkor ment az életem, amikor voltcsajom, tök mindegy milyen silány kapcsoalt, de valakim volt és embernek tudtam magam érezni, és mindent el tudtam érni akkor, amit csak akartam. Amiota meg nincs, hiába küszködöm, max ocsmány idős nök jönnek el velem dugni, azok is netröl.
2012. okt. 23. 19:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, mióta párommal vagyok, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok lelkileg, több az önbizalmam, és a rengeteg szextől felszabadultabb is vagyok. Mindez persze meglátszik a külsőmön (nőiesedett az alkatom, még ápoltabb vagyok, magabiztosabb a kisugárzásom).

Mondjuk "előnyöm" annyi van, hogy még többször átengednek az autósok az úttesten, és a srácok is szívesebben "barátkoznak" velem.

De hiába érzem, hogy jobb lett a megítélésem az ellenkező nemnél, az egész már hidegen hagy, mert csak egy ember véleménye érdekel :)

2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen. Aki jóképű és magas, arra tapadnak a csajok, aki ronda és alacsony, az viszont jobb ha nem is próbálkozik.
2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pontosan így van!

Csúnya vagyok, nem kellek senkinek, lenéznek, egy söpredéknek érzem magam. Ha jól néznék ki, akkor minden másként lenne.


30/f

2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MadameViciouse ***** válasza:

Sok olyan embert ismerek akik nem a "szépségükkel", hanem a magabiztosságukkal hódítanak, emiatt sikeresek.

Tök mindegy, ha bízik magában az ember és elhiszi, hogy jó amit csinál, az így is lesz.

Én sokszor bizonytalan vagyok és hiába tudom, hogy valamiben jó vagyok, akkor is vannak kétségeim, előre ráparázok dolgokra sokszor.

Mondjuk igyekszem változtatni.

Pedig a külsőmmel nincs gond visszajelzések szerint.

De mondjuk nézőpont kérdése, nem is egy jól mutató h*lye kis titkárnő akarok lenni.

2012. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod, nem nagyon tapasztalatd milyen csunyának lenni?
2012. okt. 29. 17:19
 10/16 MadameViciouse ***** válasza:

Ümm.. ez így nem igaz, kb 14 éves koromig mondhatni ronda kislány voltam.

Szabálytalan fogsorral, összenőtt szemöldökkel, ragyákkal meg minden ami kell.

Igaz jól esik, hogy akik régen csúfoltak, most épp udvarolnának vagy hogy nem kell megküzdenem, hogy párt találjak.

Viszont hátránya is van, sokan nem az embert, hanem csak a nőt látják, nem akarnak megismerni, csak a külsőd miatt kedvelnek.

Könnyebben barátkozol, mert úgymond "népszerű"vagy.Én viszont erre nem vágyok, nem kellenek felszínes kapcsolatok, azt akarom, hogy aki velem van ismerjen és szeressen az értékeimért, ne csak azért amit lát...

Ha érted mire gondolok.

Sok olyan lányt ismerek akinek 1000 meg 1000 ismerőse van, szép, sikeresnek tűnik, mégsincs egy igazi barátja aki mellette állna, ez mind csak arra megy mit mutat a világ felé.

2012. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!