Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan hogy egy fiú külsőre jól néz ki, ápolt, igényes, mégse jön be nektek és kerülitek valamiért?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi lehet a kizáró ok?

Azt még hozzá teszem hogy normális veletek, nem tesz keresztbe nektek és korban hozzátok illő.


2012. dec. 22. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki egy fiú egy lány szerint, akkor nem fogja kerülni, minden más tulajdonságától függetlenül.
2012. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Millió ok lehet. Pl. belsőre nem szimpatikus, a viselkedésében van valami ami ne jön be, vagy egyszerűen a kisugárzásával taszít.
2012. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is van hozzád hasonló,nem tudom megmagyarázni,h miért,de nem szimpi!Akármennyire is normális velem,jól néz ki,valamiért nem szeretem a társaságát! Szóval van!! :)
2012. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van bizony. És azért mert idegesítően buta, nagy görcs.

Vagy ha nincs humora és halál uncsi...

Vagy nem elég laza. Vagy pl bigott vallásos, és mindenkit megakar téríteni...Vagy mert valamiben fanatikus. Vagy mert nagyon szerelmes valakibe aki nem én....:)

2012. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, van! Azért kerülöm, mert nem szeretem a társaságát. Egy bunkó banda, ő ugyan kilóg közülük, mégis velük haverkodik és mint tudjuk, a pasiknak a haverjaik a legfontosabbak és még ha tudják is, hogy nem jók, nem keresnek másik bandát...
2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:

Van olyan! A vonzalom csak kémia.

Pl. Brad Pitt jó külsőre, még sem dugatnám meg magam vele.

George Clooneyban meg pl meg van az a kisugárzás nekem, amire már ránézésre beindulok.

Az egész szerelem és vonzalom csak kémia és kisugárzás.

2013. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!