Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok azokhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok azokhoz a helyekhez, ahol a volt párotokkal voltatok együtt? Szívesen visszajártok oda, vagy kerülitek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én minden csajt ugyanoda viszek és mindig tarolok vele. Persze van olyan barátnőm akivel hosszabb ideig voltam együtt és van pár saját helyünk, de oda mást nem viszek, mert félő, hogy nem tudná úgy értékelni, amennyit nekem jelent az a bizonyos hely.
2012. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szerencsére máshol éltünk/laktunk így nem gond, vagy olyan rég volt, h törlődött az emlék.. Párommal olyan jó, h mindent felülír.
2012. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 5 évből léptem ki az év elején, eladtam vaterán mindent amit tőle kaptam és értéke van, kidobtam az egyéb emlékeket. új ágynemű huzatot szereztem be és mintha nem is ismerném, nem érzem rossznak, hogy mással ugyanoda elmegyek. 5 év alatt nekünk is lett kedvenc helyünk, kedvenc szokásom. ezeket megosztom az új párommal is, hogy ne mondjak le semmiről. Annyi a bosszantó különbség a 2 kapcsolat közt, hogy amíg az exemmel együtt buliztam és bármi poént mondtam azt mindenkinek kellett hallani, mert mekkora jó, addig az új párom lelép mellőlem és 1,5 óránként rám néz... vót hiszti ebből :DDD 21L
2012. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!