Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hideg érzéketlen jégkirálynő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hideg érzéketlen jégkirálynőkért bomlanak leginkább a férfiak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig. Minek olyan játék, amit lehetetlen végigvinni?
2012. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Ilyen csajra hajtani mazochizmus.
2012. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valahogy az az érzésem ,hogy az jobban izgatja a férfiakat ,ha a nő hűvös .
2012. dec. 22. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
De ehhez krva szepnek kell lenni.
2012. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És jobb a szép ,de érzéketlen nő , mint a kedves gondoskodó kevésbé szép ? Nem csúnyára gondolok ,csak nem kifejezett bomba nőre .
2012. dec. 22. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb hát
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó . Kössz a válaszokat .
2012. dec. 22. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én világ életemben jéghideg voltam. Igaz van párom, meg volt is, de csak ezért különösképpen senki nem vonzódott hozzám. Akit szerettem azt nagyon szerettem, akit nem, azt meg leszarom. Bár szerintem ezzel mindenki így van.
2012. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 'jéghideg' vagyok, de értem nem bomlanak a férfiak, pedig elvileg a szépség is megvan. De azt elmondom, hogy nem is zavar.
2012. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!