Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csináljak? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt hiszem, szerelmes vagyok. Most túlságosan magába kerített az érzés, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Az se jó, ha zenéthallgatok, az se jó, ha olvasok, az se jó, ha gépezek, legszívesebben elmennék sétálni, és "kigyalogolnám" magamból ezt a fura érzést ami miatt görcsben van a gyomrom! De a probléma az, hogy beteg vagyok, kint esik az eső és hideg van, szóval ez egyáltalán nem jó ötlet:D

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináltatok ilyenkor?



2012. dec. 18. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni,ez az érzés ott lesz...hacsak nem alszol :)
2012. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak épp szakított a barátnőm, de hogy miért, azt nem tudom, de elképesztően fáj, sokat sírok miatta:(
2012. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn lámy vagyok nagyon szerelmes voltam egy fiúba, állandóan csak ő járt a fejembsnn hiába próbáltam mást csinálni csak feküdtem az ágyamon könyvvel a kezembem ès róla 'álmodoztam', se szerencsère elmúlt, NAGYON sok idő múlva, de mivel most már nem találkozunk, csak keveset így könnyebb lett feledni. Ha nem akatod randira hívni, akkor az időt javaslom. :)
2015. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!