Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, és el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és el kell muszáj vetetnem. Hogy történik a dolog, mármint mennyi az abortusz, és mennyi idő, és hogy zajlik az egész? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

#Muszáj az abortusz
2012. dec. 22. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nagyon sajnálom :(


Nos legelőször kell egy orvosi diagnózis arról, hogy terhes vagy, az orvos majd ad mellé egy papírt, ezzel kell elmenned a családsegítőbe, ott kapsz egy csekket, meg 3 nap gondolkodási időt.

Utána visszamész a befizetett csekkel és azzal, hogy továbbra is ezt akarod.

Utána majd kapsz egy időpontot a kórházba. Ott pedig attól függ a dolog, hogy szültél-e már hüvelyi úton. Amennyiben nem, úgy előző éjjel felhelyeznek egy lamináriát (ez tágítja a méhszájat) és másnap altatásban elvégzik a műtétet, kb. 15 perc, nem fájdalmas, utána felébredsz és estefelé mehetsz is haza.

Ha volt már hüvelyi szülésed, akkor nincs laminária, tehát csak a műtét napján kell bemenned és aznap haza is jöhetsz.

2012. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:

Egyébként ennek vannak előzetes dolgai, szóval ha nem vagy 18 éves, akkor aláírás kell stb.

Biztosan terhes vagy? Orvosnál voltál már? Hány éves vagy? És ha voltál dokinál hány hetes terhességet állapított meg?

2012. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 WhiteLabel ***** válasza:
az ára 26e ft, ha van tajkártyád, ha nincs akkor százezrek.
2012. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Aki azt írta gyilkos vagyok annak üzenem mit csináljak ha megerőszakoltak, de semmi kedvem feljelentgetni az illetőket :(
2012. dec. 22. 18:19
 5/67 anonim ***** válasza:

Hát az ára attól függ.


Ha a kérdező önhibáján kívül várandós, akkor nem kell kifizetnie az abortuszt.

2012. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
30ezer forint, ha jól tudom. Fájdalmas, lelkileg nagyon megterhelő, és valóban, utána nehezebb teherbe esni. Persze gondolom fiatal vagy, ezért kell elvetetned...?
2012. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:

Fizikailag nem fájdalmas, altatásban történik.


Kérdező, ha nemi erőszakról volt szó, akkor az egy ellened elkövetett nagyon súlyos bűncselekmény.

2012. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
0%
én eddig úgy voltam vele,ha besikerülne elvetetném de voltam a kontraszt kiállításon és annyira megviselt amikor ezt mutatták be ,hogy nem lennék rá képes ,az első ingyenes
2012. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszik sokan, hogy az első ingyenes. Nem, nem ingyenes és nem is tudok róla, hogy bármikor az volt.
2012. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

#5 Szerintem minden esetben kell fizetni érte. Főleg, hogy írta is, hogy "nincs kedve feljelentgetni", szóval hogyan bizonyítja, hogy tényleg megerőszakolták?

Egyébként nagyon buta dolog, hogy nincs kedved feljelentgetni!

2012. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!