Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány a discoba inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a discoba inkább sportosan megy le, aról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én special utálok szexysen öltözködni.

Én inkább menőn és sprotosan öltözködöm.

Lehet ez egy menő melegitő nadrág , szakadt farmer....

Külsőre nem vagyok csunya az utcán megnéznek az emberek.

Csak még nem voltam Discoban :DDD

És nem tudom hogy mit szolnának ott a férfiak ha én nem tűsarkuban és mini szoknyában feszitenék hanem tiszta hétköznapi stilusal mennék be :'D

Hülyének néznének? Senki nem jöne oda hozzám?

Sokkal kevesebb lenne az esélyem hogy egy helyes srác leszólítana?

Inkább a feltünő de rondáb arcú lányokhoz menek oda a férfiak egy ilyen szorakozó helyen?

21/L



2012. dec. 22. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj discoba, jobban jársz
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szakadt csőnaci/egy kicsit jobban kivágott trikó-topp + egy tornacsuka .. avval szerintem igazán semmi gond.. sőt méf jól öltözöttnek nézel ki nem pedig egy fürdős kur-vának ;)
2012. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de a legtöbb férfinak a fantáziáját a nőies nők izgatják, nem a szakadt tramplik...
2012. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha ismernel nem mondanál ilyet!

Tényleg jól válogatom össze a ruháimat és mind jól is áll nekem.

én is ere gonoltam torna cipő csőnacik a feszülős felsőket felveszem én is !!!

Csak nem járok minikbe és tűsarkúkba!

2012. dec. 22. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a nőiességet miért kell egyből a minire meg a tűsarkúra korlátozni? Farmerban meg egy szexi felsőben is lehet nőies valaki, de szerintem melegítőben semmiféleképp nem... De ahogy jól érzed magad.
2012. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minden csajnak feszülős miniben,meg tűsarkúban parádéznia,10kiló vakolattal.

DE:A vagány stílusod mellé azért belevihetsz egy kis nőiességet,feltűnőséget is,úgy már semmi gond nem lesz.

pl egy szaggatott csőgatyához nagyon jó egy köves/szegecses/metál fényű,csillogós felső(fazonra teljesen mindegy)rendes tornacipő vagy balerina,vagy valami lapos sarkú,feltűnő fülbevaló/nyaklánc vagy gyűrű.(bármilyen stílus)

A lényeg hogy ne úgy öltözz fel,hogy minden lóg rajtad,ne legyél slampos,csak laza.Én úgy gondolom,hogy tökjó,hogy felvállalod önmagadat,és nem akarsz egy magassarkúban botladozó feszengő csaj lenni.De minden sportos összeállítást lehet nőiesebbé is tenni,úgy hogy ne legyél teljesen más stílus.

Egy finom smink(tus/szemceruza,spirál,pirosító)és egy kis parfüm nem árt.->jobban is fogod magad szerintem érzeni tőle,mindegy hogy mit viselsz.

2012. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sminkelni sminkelem magam (sminkes vagyok)

Szoval adok magamra! :DDD

2012. dec. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!