Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lány (16 éves) hogy...

Egy lány (16 éves) hogy öltözködjön? Sportosan vagy csinosan a nyáron?

Figyelt kérdés

Tehát az egyik verzió: farmer rövidnaci, top vagy valami póló és egy converse tornacipő plusz karkötők, gyűrű stb.

Másik verzió: Egyberuhák vagy szoknyák, saruval/szandállal :)

Valamint: melyik színű körömlakk áll a legjobban egy fiatal lánynak? Legtöbbször mostanában piros vagy pink körömlakkokat látok az ilyen lányokon. Szerintetek melyik a legjobb?


2010. aug. 2. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ez alak,arc kérdése..:Á:Á

és olyat hordj ami neked tetszik,meg a stílusod

2010. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a csinosra szavazok. Méghozzá azért, mert manapság MINDEN tini egyforma, konzerv, csőnaci, leggings, tunika, magassarkú,saru, eddig terjed a tudás. A tornacipő nagyon nem nőies és nem is csinos, és ezek a ruhák annyira tucattá váltak, hogy az már siralmas.

Ellenben csinos egyberuhákat, nem mini szoknyákat nagyon kevesen hordanak, tehát ez egy fokkal "eegyedibb".

A körömlakk nem azon múlik, hogy fiatal lány vagy-e, vagy hogy mi a körömlakk "divat" éppen. Hordj olyat, ami illik pl. a cipődhöz, táskádhoz, akármilyen kiegészítődhöz, az tuti siker:)

2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:) alakra vékony vagyok, vagyis 50 kg és 168 cm:)

egyébként én is inkább a csinosabb ruhákra szavazok, csak eddig mindig a kényelem volt a fontos, meg az, hogy ha elmegyek egy buliba akkor jobban érzem magam nadrágban mint szoknyában.. :) de igyekszem változtatni, mert például nekem kifejezettem nem tetszenek a deszkás cipőben, lógó felsőben járó lányok.

2010. aug. 2. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :D Pont a 168 centis 50 kilós csajok az eseteim :D
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Srácként és az idősebb korosztály egyik képviselőjeként én is a csinos(abb) verzióra szavaznék, főleg akkor, ha ilyen adottságaid vannak. Nekem a farmer is tetszik valamilyen lengébb, hosszabb állású felsővel, de a tornacipő nem igazán. Lakk témájában nem tudok nyilatkozni, de nekem a francia pedikűr tetszik. Mindenképp valami szolid, egyszerű.
2010. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem amibe jólérzed magad..:)

Sötétlila körömlakk;)

2010. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Egyébként Budapest mellett lakom:)
2010. aug. 6. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok 168cm/lány én 45 kg de nem sovány hanem csinos.Hosszú göndör haj egyébként én a csinosra szavazom én is szoknyában szoktam lenni+csinos szandál (elöl+hátul zárt)2.válaszom amiben jólérzed magad;):D
2010. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!