Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most mi van?

Figyelt kérdés
Egy csaj láttam a sulim koleszában, bejelöltem facen, fél évvel késöbb ráköszöntem facen, elkezdtünk beszélgetni, csak pár sort, többek között zenéről, elköszöntem lefeküdtem. Azóta ha rá írok, nem ír vissza, nem eagál, stb. Mi a fenét csináltam rosszul? Vagy ez valami átok? Tököm tele van már a "szerelmi életemmel". Nem lehet hogy ennyire nem jön össze semmi, vagy az a baj hogy 183 cm, 85 kg, szőke, kék szem??? Ez az ami nem jöhet be neki(k)?

2012. dec. 23. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy nem tetszel neki

vagy igen, és azt várta hogy hívd randizni egyből, de nem tetted, ezért megutált

2012. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy bejössz neki..

én akkor nem szoktam visszaírni ha unalmas volt a beszélgetés.

2012. dec. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyivel nehezebb, ámbár egyenesebb, no meg nem utsó sorban férfiasabbak azok az emberek, akik nem stiklisek, vállalják a bukást is, és úgy fordulnak ahhoz az ismeretlen nőhöz aki kell neki.Mennyivel több boldog embert látni az ilyenek között, mint a stiklisek között.
2012. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!