Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is lesz aki magányos lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is lesz aki magányos lesz most karácsonykor? Van szerelme de nem lehet vele, mert ő mással van ; (

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 11:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Vissza kéne mennetek eme ünnep eredetéhez, hogy miről is szól, s akkor jól éreznétek magatokat, így is, úgy is...

Üdv, A. Atya.

2012. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
A Karácsony a szeretet ünnepe,számomra bocs de én nem járok templomba,a jócselekedeteim megvoltak,csak tudod néha jól esne a viszonzás is!
2012. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12:


Meglehet gyermekem, nem jó helyre adsz...

2012. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Egyedül leszek.

a magányosság érzése pedig független attól, hogy egyedül vagy több emberrel vagyok egy helyen..

szóval mindegy.

2012. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem voltam érthetõ:),nem anyagi viszonzást várok.Egyszerû természetes emberi gesztusok,megfogom a kezed,magamhoz ölellek és megköszönöm,hogy itt vagy bekem,egy mosoly....érted?Nem a földi javak tesznek teljessé egy emberi lelket,hanem ami belûl lakozik.
2012. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én akkor lennék boldog és lenne teljes..az ünnepha..viszonozná..vele lehetnék és boldoggá tehetném.
2012. dec. 23. 11:25
 17/29 A kérdező kommentje:

Nekem sem tárgy kell és ajándékok.

Az Ő csókja, ölelése, szíve.

De Ő már másnak adta/adja

2012. dec. 23. 11:27
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem túl kellemes helyzet, de meg kell tanulni továbblépni és erőt meríteni belőle.
2012. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Figyelj kedves kérdezõ:),tudom,hogy nagyon nehéz de próbállj kicsit pozitivabb lenni,ne gondolj mindig rá,kicsit tereld el a gondolataidat,csak van valami amit szeretsz.Ne engedd el magad,ok?:)
2012. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Most és máskor se volt barátnőm karácsonykor se.

Szeretek valakit de ő nem is beszél velem, lehet hogy idén már nem is látom....

2012. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!