Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek olyan, hogy a szerelme inkább az alkoholt választotta?

Figyelt kérdés
Elhagyott a pasim, ok nélkül. Rendben működött minden, terveztük a közös jövőt, de egyre többet kezdett inni és végül ilyen szöveggel dobott, hogy jobb szeret inni és meccset nézni és nem akar kapcsolatot. Nem velem, hanem senkivel. Egyedül akar lenni. Egyedül érzi jól magát. Azóta szinte minden nap részeg, ezt hallomásból tudom. Kapcsolatunk kezdetén kb. havi egyszer vagy kétszer rúgott be, de később gyakoribbá váltak. Azt mondta, hogy ő így érzi jól magát és így akar élni, mert úgysem él túl sokáig. Tényleg ennyire függő lehet valaki? Mikor ott van mellette egy nő, aki mindenben segíti és támogatja, ott van, ha szükség van rá, de ha nincs, akkor háttérbe vonul, fiatal, szereti, nem mellesleg nem csúnya (ez mind én lennék) , és jól éreztük magunkat egymással, tudtunk beszélgetni, meg szex is oké volt. Mit tehetnék, hogy észhez térjen? Segítsetek lécci!
2012. szept. 7. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból, de ha ő nem akar leszokni az alkoholról, akkor a fejedre állhatsz, akkor sem fog történni semmi...
2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel esett ilyen, azért ismerem a sztorit jól, mert a srác is jó haverom (volt). Ott a lány elégelte meg a dolgot. Elege lett abból, hogy semmiben nem tudott számítani a párjára, minden az ő nyakába szakadt, de még sokszor a pénzt is alig tudta beosztani, mert nem volt mit. A barátja ragaszkodó volt, de ugyanakkor nagyon nemtörődöm. Neki (mármint a srácnak) ez volt a második komolyabb kapcsolata, az elsőben házasság és gyerek is volt, de ugyanezért ért véget. Talán a sok csalódás, a tudat, hogy tönkreteszi az életét, észhez téríti. Remélem...
2012. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy megszabadultál. Egy alkoholistával nem lehet egy életet leélni. Vagy hát, lehet, csak nem érdemes.


24/N

2012. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pedig én szeretnék. Nagyon szeretem, és így fogadtam el anno. Nem beletörődtem, hanem elfogadtam. Úgy szeretem, ahogy van, minden hibájával. Napközben teljesen normális életet él, törődött velem és a gyerekével maximálisan és dolgozott. Csak esténként piázik. Én nem megváltoztatni szeretném, hanem visszakapni úgy, ahogy van.
2012. szept. 7. 13:15
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha piás pasit akarsz magad mellé, gratulálok.

Szerinted ha minden nap részeg, mennyi felelősségtudata van?

Képzeld csak el, hogy el kell intézned valamit, otthon hagyod a gyerekkel, ő szépen mámoros állapotában bealszik, a gyerek meg kiesik az ablakon úgy, hogy észre sem veszi.

Esetleg később elfelejt elmenni a gyerekért az óvodába/iskolába.

Majd jön az, hogy nem csak este lesz részeg, hanem majd olyan szinten, hogy másnap nem tud elmenni dolgozni, kirúgják az állásából, majd a következőből is.

Miből fogjátok felnevelni a gyereket??

És még sorolhatnám, gondolkozz már egy kicsit.

Ha te ezt elfogadod, te se vagy különb nála.

2012. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Maximális a felelősségtudata, már sikerült felnevelnie tökéletesen egy gyereket. Picit jobban ismerem. A munkájában és a gyereknevelésben a topon van, mint azt már korábban is említettem. És nagyjából ugyanakkor kezdte a melót is, a gyereknevelést is és a piázást is. Működik párhuzamosan, hidd el!
2012. szept. 7. 13:38
 7/20 anonim ***** válasza:
Most még..
2012. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tökéletesen felnevelni? Úgy, hogy nem élt együtt anyukával? Furcsa képeid vannak a tökéletes nevelésről.
2012. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A piálás a tünet, és nem az ok! Vszeg eléggé maga alatt lehet ("így érzi jól magát és így akar élni, mert úgysem él túl sokáig"), és ebből nem tud kilábalni. Sztem csak szakemberrel és akaraterővel lenne esélye, meg az is sokat segíthetne, ha te mellette állsz, de nekem úgy tűnik, hogy ő nem is akarja a változást, így annyi is az ügynek.
2012. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Anyuka lelépett kisbaba korában. Teljesen egyedül nevelte fel! Mindjárt 18, és állítom, hogy nem találni sok ilyen lányt ennyi idősen a mai világban. Kitűnő tanuló, kiváló sportoló, nem iszik, nem drogozik, nem cigizik, nem bulizik, nem sminkel, rendes, jól nevelt, és tisztelettudó. És mindene megvan, emellett nagyon jó a kapcsolata az apukájával. Anya nélkül nőtt fel szegény, de erről aztán végképp nem tehet egyikőjük sem. Szerintem tökéletesre lett nevelve.
2012. szept. 7. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!