Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek annyira bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek annyira bejön ha egy 15 éves srácnak fültágítója van, cigizik, leissza magát, és szakmunkásnak készül?????

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves fiú vagyok. A lánynak nem jövök be. Azonban a másik srác, külsőleg hassonló hozzám, vékony, rövid haj.

Azonban nekem nincs fültágítóm, nem cigizek, és nem iszom le magam a hétvégenként, és gimibe készülök.

Ha én is annyira degenerált lennék akkor én is bejönnék a lányoknak??? Manapság az a divat hogy szétbaxák a fülüket, 20 évesen tüdő,májbetegek?



2012. dec. 23. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

az ilyen züllött srácok nyilván az "olyan" lányoknak jönnek be.. -.-

tartsd ennél többre magad.

2012. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt a lányt nem értem, hogy lehet hogy egy ilyen fiú tetszik neki? Én nem bírnám elviselni ha a barátom cigizne és inna ilyen idős korban. 13/L
2012. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, fogadd el, hogy az a srác kell neki, és kész. Lehet, hogy a srácnak fültágítója van, cigizik és iszik, de ezzel szemben nem az alapján ítéli meg az embereket, hogy minek tanulnak, hanem hogy milyen tapasztalata van velük. Elhiszem, hogy rühelled a srácot, de számomra például teljesen visszatetsző, hogy ilyeneket veszel bele a felsorolásba, hogy szakmunkásnak készül. Lehet, hogy később mondjuk asztalosként jobban fog keresni mint te a diplomáddal. Lehet, hogy az a srác például nincs a plafonon magától, ezért tetszik jobban a kiscsajnak...:)
2012. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen?? És akkor az első benyomásról mit mondassz? Az osztálytársam a lány. De már nem is érdekel a lány, féltékeny sem vagyok! És ezt tiszta szívből mondom.

De mikor ülünk a buszon és meglátnak a lányok egy ilyen páwát, szinte elhányom magam. Jaj milyen cuki helyes... Az persze nem látszik rajta hogy priuszos.. Fültágító van, vállig érő vasalt haj, cigi kannás a kézbe. Máeis jó srác..

Milyen randi az ahol a csaj képet készít arról hogy smárolnak és máris megy face-ra? És akkor a face-n beszélgetnek hogy milyen jó meg minden...

2012. dec. 23. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak ez jön be nem érdemel meg téged és amugy is biztos ribizlibkorból szedték,ha érted.
2012. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

figyi, ezt 2 oldalról is megközelítheted:

- lehet, hogy nem ezért szereti, hanem amilyen a belsöje miatt, amit te nem feltétlen ismersz, és szerintem nincs 2 ugyanolyan ember, ha nem tanul cigizik és iszik az az öa baja, de ezzel együtt lehet valakit szeretni (nekem nem jött össze, de bizti van akinek igen :))

- vagy csak szimplán késöbb érik fejben a csaj, így a merészebb, "menöbb" srácok jönnek be neki, csak hogy így szét fogják k.rni


nem akarlak elkeseríteni, de a kérdésed alapján normálisnak tünsz, tegyél le róla, a gimiben biztos lesz normális lány :)

nem éri meg, hogy küzdj érte, ha ö nem akarja, de ha mégis sikerülne, az neked nem lenne jó...

2012. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül csak az egyik is van akkor nálam esélytelen a srác,vagyis a szakmunkás nem zavar,attól még lehet normális,hogy nem kitűnő tanuló,én sem vagyok az.
2012. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos szerintem azzal nicns semmi baj ha valaki szakmunkásképzőbe jár, ezerszer többet kereshet mint egy gimnazista, egyetemista.... másrészről meg tényleg rohadt undorító a fültágítós stbis ember.... és én sem értem, 20 éves létemre még egy normális lánnyal sem találkoztam. NAgyon remélem hgoy egyszer megtalálom vagy ő talál meg engem.
2013. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem találsz te jobb csajt ennél a lánynál....sokan vannak oda az idióta pávákért bár nem értem meg őket mert én is 15 vagyok és nekem se jön be a fültágító meg ezek...ha annak a lánynak ez kell hát akkor legyen..találsz majd olyan lányt aki pont azért fog téged tisztelni és szeretni mert nem ilyen vagy. :)
2013. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!