Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nincs bátorságom?

Figyelt kérdés
5 éve mikor még fiatalabb voltam(15 éves), bárhol le mertem szólítani egy csajt, most meg 20 évesen hiába mosolyog rám vagy jelzi, hogy tetszem neki, nem merem leszólítani. Pedig kigyúrt, azóta jobban kinéző csávó vagyok. A haverok is ezzel piszkálnak, hogy miért nem megyek oda.
2012. dec. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
és igazuk is van! emlékezz, milyen jó volt, amikor még 15 évesen odamentél bárkihez, pedig jól tudtad, hogy elküldenek a picsuba!! azóta viszont tettél érte, hogy esélyed is legyen, szóval oda kell menned, ezzel tartozol magadnak.
2012. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen oda mész le szolittod a csajt :) a lányok szeretik ha bókolnak nekik ... :D
2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Igen, akkor lesz*rtam, ha el is küldenek. De nem tudom miért ltt ez, hogy több önbizalmamnak kéne lenni, erre még annyi sincs, mint akkor volt. Furcsa, hogy több szép csaj nem küldött el a pi*ba, hanem volt amelyik megadta a számát. Akkor ezentúl több bátorságom lesz! :D
2012. dec. 23. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt mi is kérdezhetnénk tőled. miért nincs bátorságod? jól nézel ki, adnak visszajelzéseket a lányok, tehát nem fognak elküldeni, örülni fognak neked. akkor?
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alatt az 5 év alatt,volt olyan kapcsolatod,ami rosszul sült el?Másra nem tudok gondolni,ami visszatarthat.
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bókolni tudok! Meg szeretek is! Lehet hülyén hangzik, de most rosszabbul esik, ha visszautasítanak. xD
2012. dec. 23. 20:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez lehet a fő ok, hogy nem is egy volt. Legutóbb májusban csaj kezdeményezett, mosolygott rám, és odamentem hozzá, egész haza úton beszélgettünk. Aztán kiderült, hogy a főnökével jár. Ilyen szöveget mondott: "Óvodás korom óta mindig van pasim xD" . Aztán ez eléggé megviselt, hogy így sült el, mert nagyon tetszett. :/
2012. dec. 23. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Így érthető.Ez természetes reakció,óvatosabb lettél,mert félsz egy újabb csalódástól.Ezen csak úgy tudsz változtatni,ha kevésbé veszed komolyan az első hónapokban a kapcsolatodat,megpróbálod kifürkészni az összes lehetséges forgatókönyvet,és ha úgy látod megéri,ha már teljesen megbízol az adott csajban,na akkor beleadhatsz mindent.Így csökkentheted annak a kockázatát,hogy túlzottan megviseljen egy újabb úgymond pofáraesés.Mondanám,hogy előbb-utóbb meg is lehet szokni,de ez emberfüggő.
2012. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. Köszi! :)
2012. dec. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!