Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs bátorságom szemezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bátorságom szemezni avval a fiúval aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Szijasztok! Szerintetek miért van az hogy ha tetszik egy fiú akkor nem merek vele szemezni? Van a suliban egy fiú ( nem az osztálytársam, csak évfolyamtárs, csak szoktam látni a folyósokon ) aki nekem nagyon megtetszett, minden reggel eltervezem hogy aznap szemezni fogok vele, hogy a tudatára adjam hogy tetszik nekem, de ahogy meglátom ránézek és gyors elkapom a tekintetem, mert megijedek. Aztán késöbb már bánom és sajnálom hogy nem voltam bátrabb, de ez valamiért mindennap megtörténik. És félek hogy ezt nem tudom magamban megváltoztatni, és igy sosem lesz evvel a fiúval semmi, pedig érzem hogy énis tetszem neki, mert volt hogy mikor veleszembe mentem a folyóson akkor hosszabb ideig nézett. Tudnátok nekem segiteni, hogy mit tegyek hogy legyen bátorságom szemezni vele? Előre is köszönöm.
2010. okt. 1. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
önbizalom
2010. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj rá:)

És ne úgy kapd el a fejed, mintha rosszul lennél.

2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már jópár éve azzal küzdök, hogy ha tetszik valaki, azzal még sokal elutasítóbb vagyok mintha valaki nem tetszik. egyzserűen nem tudok máshogy viselkedni, ahogy tudatosul bennem hogy hú ez jo pasi, onnantól mintha elvágtak volna mindent. nem tudok vele beszélni, ránézni, semmi... Sz*r ügy, remélem kinőljük.
2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de én még soha nem beszéltem vele, és ha ráköszönnék lehet hogy hülyének nézne.. egyszerüen félek :S Komolyan nem tudom mit kéne tennem
2010. okt. 1. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak próbáld meg rajta tartani a szemed , én is ezt szoktam . pedig nem vagyok egy túl "bátor" srác .
2010. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha egy lány csak úgy köszönne nekem. Biztos, hogy nem nézném hülyének. Az más kérdés, hogy ha érdekled, szóba mer majd állni veled.

De akkor fogadd meg a másik tanácsot, hogy probáld rajta tartani a szemed és mosolyogj. Vagy kérd meg egy bartáod, hogy segítsen, mondja meg valahogy a fiúnak, hogy tetszik neked.

2010. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, mert nagyon tetszik, azért :) próbálj meg bátrabb lenni. Egyébként ő szokott nézni ? hogy vetted észre ?
2010. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,szokott. A viselkedéséből vettem észre, mikor meglát a folyón és beszélget a barátaival akkor mindig felém fordul, és több másodpercen keresztül néz. Legelöször akkor vettem észre mikor egyszer jöttem ki a teremből, ő pont ott sétálgatott a folyósón, rámnézett, énis ránéztem, elfordult, aztán megint egymásra néztünk. Aztán másnap jöttem a folyósón, ő ott állt a folyósó végén és 6-7 másodpercen keresztül engem nézett (szemeztünk ) És azóta tetszik nekem, és egyrejobban.
2010. okt. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!