Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beleestem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleestem egy fiú haveromba, de 100% hogy ő nem érez így. Mondjam el neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Mindig ír nekem, meg néha találkozunk, de tipikusan olyan a kapcsolatunk, hogy elvan velem, jót beszélünk, de úgy különösebben nem érdekli mi van velem. Anno teljesen úgy voltam vele hogy egyáltalán nem jön be, mostanában meg már érzem hogy szeretem. Néha nehéz magamban tartani, főleg mikor csak poénból flörtölget, vagy amikor más lányok miatt szomorú, vagy épp boldog, vagy amikor nem figyel rám annyira amennyire szeretném..meg mégis minden nap beszélünk, nem akarom mindenféle indokkal lerázni de így nehezen fog elmúlni amit érzek.

Nem tudom, ha 100% hogy nem akar tőlem semmit, akkor mondjam el vagy ne?

18/L


2012. dec. 23. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, mit veszítesz? Ha ő is szeret Téged, lesz egy boldog kapcsolatod, ha meg nem, akkor egy idő után úgyis kiábrándítóvá válik maga a barátság is.
2012. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő nem így érez? Én is beleszerettem a legjobb lánybarátomba, de pont emiatt nem merem én se elmondani. Vagyishát ugy tervezem, hogy most téliszünetben mikor elmegyünk korizni megmondom neki. De ilyen alapon ő is érezhet többet, mint barátság, csak lehet hogy ő sem meri kimutatni. Szerintem beszélj vele, mert előbb-utóbb ugysem tudod majd magadban tartani, vagy nagyon szenvedni fogsz.
2012. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy ha valaki más lány tetszik neki, akkor annak minden szavát lesi, ha valami baja van órákig lelkizik vele, rögtön visszaír neki, bókol, meg egy csomó ilyesmi jel... (ezeket onnan tudom hogy volt párszor hogy másolt beszélgetést vagy nálunk volt és akkor beszélt az épp aktuálissal) Irányomba ezek teljesen hiányoznak. De majd este elmondom neki..
2012. dec. 24. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondhatnád hogy alakult a dolog:)
2012. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ma délután mondtam el...először nem hitte el vagy fél óráig, azt hitte szívatom, utána azt mondta hogy ehhez túl fontos vagyok neki, meg hogy kíván, de nem akar hitegetni és megbántani....egyszóval megfektetne de nem teszi...:)
2012. dec. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!