Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem beleestem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem beleestem egy osztálytársamba. Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác, nagyon kedves és átlagos, tömegben csendes, a barátaival közvetlen és jól elvan (ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem antiszoc vagy valami), és elérhetőnek is tűnik, velem is nagyon kedves, és szerintem kedvel is. Hogyan "szerezzem meg"? (ő nem lép...)

Köszi előre a válaszokat. :)

Oltásokat hanyagoljátok légyszi -.-



2012. szept. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

annyira szeretnéd?:S

Házi nyúlra nem lövünk de ha ennyire akarod akkor segítünk..

Kérdezd meg,hogy nem kísérne el ide-oda suli után.akkor van alkalmad hosszú beszélgetésre.Onnan meg nem nehéz tovább lépni

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélgetés közben szóvá teszed, hogy ritka az ilyen srác mint ő. Onnantól már magától jön minden.


21/f

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
verd ki neki a pad alatt
2012. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy hogy "közelebb mész hozzá"mondjuk mingig vele logsz és bezsélges vele egy idő után kérdezd meg h kibe szelmes csak más szavakal ha azt mondja hogy te akkor nyert ügyed van de ha nem te akkor se sértödj meg csak mond hogyegyik barátöd kérdi (egyit tudtam,és és bocs a hibákért)
2013. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!