Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a nők egyérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nők egyértelműek és őszinték lenni bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés
Annyira bosszantó, hogy most elhiggyem-e amit mond, vagy kételkedjek benne, mert lehet nem azt mondja, amit érez vagy gondol.
2012. dec. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

huhh! Mintha csak rólam beszélnél. :))

Én azért szoktam egyszer így, egyszer úgy beszélni, mert egyszer azt hiszem, hogy bejövök a férfinak és akkor úgy állok hozzá, máskor meg azt hiszem, hogy nem és akkor inkább menekülök... Szóval a bizonytalanság és a félelem okozza.


Szóval esetemben például a nonverbális jelek az egyértelműek - jelen helyzetben is egyébként. (pedig már 30+ vagyok).

2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom most itt 600an el fognak szídni, hogy milyen lökött vagyok... (#1 vagyok)
2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár amúgy utoljára amit múlt hét végén mondtam a férfinak, azt komolyan is gondoltam.

Előtte meg össze-vissza beszéltem.


Amúgy néha én se értem őt.

2012. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők úgy érzik, hogy a jelek, amiket leadnak egyértelműek, de a legtöbb férfi nem ért az ilyenekhez.

Én is az egyenes, egyértelmű beszédet szeretem (egyáltalán nem értem az utalásokat, egyszerűen nem ismeri fel az agyam), de azért próbálok odafigyelni egyes részletekre, és kerek-perec megmondom, hogy nekem mindenki egyértelműen dumáljon. :D


Persze, vannak kivételek, például az egyik legjobb barátom (nő) a legszókimondóbb ember, akit ismerek. Azonnal megmondja érthetően és konkrétan, ha valami nem tetszik neki, vagy épp tetszik, vagy bármit, amit gondol. Ennek viszont az a hátránya, hogy rengeteget csacsog. :D

2012. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!