Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fétisetek van ha van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétisetek van ha van, ami durvább esetleg és nem mertetek róla soha beszélni?

Figyelt kérdés
majd én is le fogom írni az enyémet csak elég... hmm

2012. dec. 24. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként kinyitom a számat, és leordítok mindenkit. Erről nem merek beszélni.
2012. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt tuti nem itt fogom elmondani. Aki már látta 1-2 kérdésem tudja milyen érdekes dolgok jutnak néha eszembe. :)

Láb, cipő (magassarkú szandál, sportcipő, papucs) és zoknifétisem van.

A többit meg nem itt :)

2012. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a titkárnős softcore képekért rajongok, meg élőben is bejönnek az ilyen állati bomba nők szemüvegben, kosztümben, valami dögösebben és ilyen harisnyatartós féle combfixben, szóval azok az elegáns nénik, azokra nayon mered a faszom.

De a duci lányokat is nagyon csípem mostanában, habár csak karcsú csinos nővel járnék valóságban, de néha jó ilyenekre is kiverni változatosságképp.

2012. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm.. végignézném, ahogy két pasi együtt van...


Teljesen hetero nő vagyok, b*zizást nem kérek. :D

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte bármiben megtalálom, mi a szexi :) iskoláslányjelmeztől a pisiszexig.

Mondjuk én ezt megbeszélem a párommal, ő meg időnként megállapítja, hogy bizony undorító dolgokra tudok gerjedni :D

2012. dec. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a hullákon kívül bármire fel tudok izgulni
2012. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát, ezt így itt nem írnám le én sem... :) privátban pár emberrel már szóba került. :$

F

2013. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem puki fétisem van. 18/L
2013. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!