Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a dolog? Haladunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a dolog? Haladunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jó barátok vagyunk jelenleg, bár igaz a kapcsolatunk nagyon távolságtartóan indult, én szép lassan beleszerettem, és egyik pillanatról a másikra ő is levetette a távolságtartást, habár szigorúan barát szinten állunk...

Ha piszkálgatom és úgy érek hozzá kissé felháborodik, de amúgy sokat vagyunk együtt, és sokat nevetünk, hasonló a vérmérsékletünk, és az érdeklődési körünk...

Amikor itt van megmutatja a levelezéseit, a barátai facebookját...és ezt kérés nélkül (persze sose kérnék ilyet) szóval meglepően bizalmas velem...Én legalábbis nem mutogatnék ilyesmit. Mindenféle érdekességet amit talál meg akar velem osztani, és meg akarja nézetni velem a kedvenc filmjeit. áthozott pendrive-on zenéket, novellát....

Már ezek alapján se tudom eldönteni...bár úgy éreztem mindig, hogy csak barát vagyok, azért reménykedem, mert más lány se nagyon van az életében...


Mostanában viszont elkezdett a farkáról poénkodni, felrántani a pólóját és a felsőtestét mutogatni....szóval ebbe a belsőséges viszonyba elkezdett megjelenni a testiség mint téma....ez most valamiféle lépés, vagy csak egyre kevésbé szégyenlős előttem? (mert amúgy elég szégyenlős)


20/l


2012. dec. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúúú. Hát ilyet sem olvastam még. A srác is 20 éves? Szerintem ezzel a pólófelhúzogatós dologgal csak jelez neked, hogy ő benne lenne valami komolyabban is, de nem akar kezdeményezni, mert fél, hogy emiatt megromlik a barátságotok. 2 ismerősöm is így járt, hogy a fiú szerelmet vallott a lánynak, akit szeret, és azóta megromlott a barátságuk. Én legalább is csak erre tudok gondolni. Szerintem kezdeményezz, de csak finoman.


21/F

2012. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy esetleg meleg a srác és tényleg csak barátjának tekint.. ezért mer olyan közvetlen lenni.
2012. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem meleg, akkor egy ilyen helyzetben mondjuk simizd meg a hasát, vagy ilyesmi:) vagy adj egy puszit csakúgy az arcára az üdvözlésen kívül, vagy érintsd meg a karját hog mit reagál.


énis ismerek olyan meleg fiút aki már félig levett a lábamról a dumájával, majd elmondta hogy meleg, és hogy csak heccel:)


szerintem haladás ez inkább nálatok, ne add fel.

2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!