Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a kis mellű hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kis mellű hölgyek sokkal intellektuálisabbak nagyobb keblekkel rendelkező társaiknál?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet erre általánosságában azt mondani, hogy igaz?
2012. dec. 25. 01:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én intellektuális kismellű vagyok, de van intellektuális hatalmas tejcsárdákkal rendelkező bnőm is.
2012. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 lila nyuszi ***** válasza:
Esetleg az önbizalma kisebb.
2012. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez most komoly? LOL amugy nagy mellu holgykent mondom, a ferfiak velem nem is akarnak beszelgetni, mert meglatjak a mereteimet es kesz.

Szoval ugy helyesbitenek, hogy a ferfiak sokkal inkabb hajlandoak erdemi tarsalgast folytatni egy kis mellu novel, mert az nem vonja el annyira a figyelmet.

2012. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A nők sem a mellükben hordják az agyukat mint ahogy mi sem a farkunkban hordjuk az eszünket :)

Ennek a 2-nem semmi köze nincs egymáshoz.

2012. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Komplikato ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét típusból ismertem okos, művelt, érdeklődő nőket meg csont butákat is. Ezért ez egy marhaság.
2012. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Jaguar, nem veszekedeskent mondom, de gyakran bizony ugy tunik, mintha a ferfiak tobbsege ott hordana az eszet. Altalanositas tudom, de a tobbseg, ha meglat egy jo csajt, akkor a szexen kivul sokra nem gondol. Legalabbis ez a tapasztalatom.
2012. dec. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nincs összefüggés.Az esetleg,hogy a szép nők ritkábban okosak,mint a kevésbé szépek.Nincs rá a legtöbbnek szüksége.
2012. dec. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

Valójában nem kell meglátni egy jó csajt ahhoz, hogy a szexen járjon az agyunk :D

Ilyenek vagyunk mi pasik, sokszor gondolunk a szexre, egy így van a génjeinkben és nem tehetünk ellene semmit. Ez olyan mintha egy nőnek megtiltanák, hogy a részletekre nem figyelhet. :)

2012. dec. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem, a csúnya nők is ugyan úgy lehetnek buták. Inkább csak annyi lehet igaz kedves utolsó válaszoló, hogy a csúnya nők stréberebbek, de ugyan olyan arányban debilek és agyatlanok, mint a szép csajok!
2012. dec. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Hogy egy nő mennyire értelmes, illetve ostoba (ez jellemzőbb), annak semmi köze sincs a csöcsökhöz...
2012. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!