Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők, mewnnyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, mewnnyire igaz rátok az alábbi idézetszerűség?

Figyelt kérdés

'Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. Akik sosem

javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak. Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.'


kort is :)



#aewtfe4rhzd
2012. dec. 25. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
91%

Sosem buktam az olyanokra, akik kicsit meg aláznak, meg hülyét csinálnak belőlem, plusz mással is kavarnak még közben és hülyít etc etc. Nem azt mondom, hogy én nem kezdeményeznék, de azért a seggét sem fogom kinyalni az illetőnek, és nem fogok 2 kézzel kaparni utána, hogy a barátom legyen és látom rajta, hogy közbe semmibe vesz. Egyszer csináltam ilyet, de azóta az Isten óvjon meg az olyan egyedektől.

20/L

2012. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:

Na, énrám ez nem igaz. Meghagyom a többinek. XD

Én a szerelmet keresem, nem a megalázást a másik részéről. De én már vén tyúk vagyok. 28L

2012. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:

Ez szimpla hülyeség :)

Szerintem: ha egyéjszakás kalandra vágyom, akkor igen, legyen rosszfiú. Már csak azért is, mert egy jófiúnak eszébe se jut azonnal megfektetni, bármennyire is szeretne.


De hosszútávon fel sem merül, hogy ne olyannal kezdjek, aki rendes, kedves, megbízható, ésatöbbi. A mostani párom is ilyen, az előző is ilyen volt.


Mondjuk én idősebb vagyok, egy tinilány nyilván még nem tudatos, csak az ösztönei után megy.

24N

2012. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, ó dehogynem jut eszébe a jófiúnak is. :) Tapasztalat! :)

Nem bukom a bunkó alakokra. Sosem szerettem őket. Érdekesebb egy jófiút megvadítani. :)

21L

2012. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
Rám igaz, bármennyire is nem kéne, hogy igaz legyen :) Viszont én nem akarom, hogy miután velem együtt van elmúljon a varázsa és másra ne hasson :) Szédítsen csak meg mindenkit a látványa, én meg hadd feszengjek ott mellette :)
2012. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
Ja és volt már ilyen barátom és rengeteg ilyen ismerősöm van, de ők soha nem aláztak meg senkit. Veszélyesen vonzóak, tökéletesen tudják játszani a játékukat, de soha, senkit nem aláznak meg, ők úriemberek.
2012. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nem a férfi hibája ha egy ilyet, amit leírtál semmibe vesz,megaláz, eltipor.Én is találkoztam olyannal aki végleg kivetkőzött női és emberi mivoltából, és le ereszkedett 4 lábra.Nem tudom hogy a sok tündér mese, vagy a elismerésre méltó média agymosása teszi e ezt a gyengékkel.Tipikus mikor sír egy kiscsaj hogy xy megcsalta, átverte, bántja,alázza és ő mégis vissza megy hozzá és végig csinálja 100xor a szenvedést a semmiért az ilyennek mi játszódik a gyenge elméjében?


Szerintem nincs jó és rossz fiú.Szimplán a gyenge személyek váltják ki belőlünk a rosszat.Hiszen ezt érdemlik.....nincs bennük tartás nincsenek érdemeik,semmi ....:/

2012. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
90%

Ez rám nagyon nem igaz. :D nem szeretek küzdeni pasiért, nem szeretem, ha érdektelen vagyok valakinek. Ha már érzem azt, hogy valaki kerülne akkor már nem is érdekel engem se az illető... Számomra a jófiú nem egyenlő az unalmassal. De a rosszfiú sem a bunkóval! Nekem csak "jófiúim" voltak :) de nem papucsok! Tehát meg lehetett velük beszélni a problémákat, amit végig is hallgattak, lehetett velük viccelődni, volt saját véleményük, határozottak voltak.

Amit te írtál kérdező, nekem az a szemét kategória ami nem kell, senkivel se kezdenék, akiben nem bízok :)) és aki megaláz. Egy férfi számomra nem akkor lesz férfi, ha alárendel engem és csak a szexet látja bennem, hanem hogy nőnek lát és különlegesnek érzem magam mellette, úgy ahogy ő is különleges számomra. :) 19L

2012. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:

Mikor először találkoztam ezzel a kis szöveggel, egyből az ugrott be, hogy csak egy megkeseredett "jófiú" találhatta ki. Engem pl. a hideg is kiráz a mindenki-utánam-csorgatja-a-nyálát típusú Casanova-utódoktól. Az, hogy velem hogy viselkedjen, más kérdés. Nem vagyok vevő a "kicsi megalázásra", de ha nyers a modora (mindenkivel szemben), az cseppet sem zavar, állítólag az enyém is olyan. Persze nem kifogásolom a kifejezetten kedves, aranyos pasikat sem, őket egyszerűen csak "féltem magamtól", nehogy mellre szívják a megjegyzéseimet (történt már ilyen).

Kielégítő a válasz? :D

2012. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
0%
Nincs túl sok lány itt, aki ismerné magát :)
2012. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!