Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők, mewnnyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, mewnnyire igaz rátok az alábbi idézetszerűség?

Figyelt kérdés

'Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. Akik sosem

javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak. Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.'


kort is :)



#aewtfe4rhzd
2012. dec. 25. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, 10es, mert ti, fenemód intelligens férfiak úgyis egytől egyig ismertek minket.
2012. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
0%
#11 Legalábbis jobban, mint ti magatokat ;)
2012. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
94%
Igen, valószínű. Szerintem szellemi nagyságodnak köszönhetően képes lennél látatlanban is pontos jellemrajzot adni mindegyikünkről. Sőt, egyet is elég lenne összetákolnod, hiszen egyformák vagyunk mind, ne fáradj az elkülönítésünkkel.
2012. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges vitatkozni az 58%-ossal. Mindenhová írja a hülyeségét, évek óta, ugyanazt és soha nem értenek vele egyet, sehol, de ez sem rázza meg a hitében.
2012. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
85%
Igen, feltűnt már, bár eleinte 60%-ban hasznos válaszokat adó tagként futott. Azóta lepontozhatták jópárszor. Ahogy valaki felhozta a saját példáját cáfolat gyanánt, rávágta, hogy ő azt nem hiszi el. Ez volt a végső érve, a "nagy dobás". Hogy miért reagálok rá mégis? Mert már rohadtul unom a jelenlétét, azt, hogy mindenhová bepofátlankodik terjeszteni a süket igéjét. Igazán takarékra tehetné már magát.
2012. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel nem vagy egyedül :DD


Engem is hányszor nevezett már hazugnak :DD Nem mintha lenne hozzá joga, de nyugodtan teszi :)


Én azt nem tudom miért nem tiltják ki innen. Mindenhol veszekedést szít és hazugnak nevezi a válaszolókat.

2012. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként ha jól emlékszem, először 62%-osként láttam, csak akkor még nem voltam tag, de már akkor felb*szott :DDD
2012. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:
ma 13:14- Hogy érted azt, hogy vezsélyesen volnzóak, és jól játsszák a játékukat ? :) pl ?
2012. dec. 25. 13:54
 19/77 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg, nem tett még panaszt rá senki? Mert ha nem, épp ideje volna.
2012. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:

Úgy értem ezt, hogy tökéletesen vonzóak, valóban a biológiai értelemben vett férfi tökéletes megtestesítői. Ez eleinte kinek nem vonzó? Rád mosolyog, és máris elájultál a tekintetétől. Anélkül, hogy ismernének tudnák, hogy mitől fogsz elmosolyodni és mi az, ami miatt értékeled a társaságukat :)


Szóval mindenki abba a hibába esik, hogy úgy gondolja ők rossz emberek. Pedig nem, annyi a bűnük, hogy értenek a nőkhöz és képtelenek egy mellett leragadni. A bunkó állatokra mindent lehet mondani, de nem vonzóak.

2012. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!