Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, olyan, hogy egy közepes magasságú srácot dobtak, egy magas srác miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam ilyet, de kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha.A magasság nem mérvadó.
2012. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos volt már ilyen a világtörténelemben, és kb 70-80% esélyt adok rá, hogy az ok NEM a magasság volt.
2012. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Én pl még úgy 7 éve, mikor még suliba jártam, szerelmes voltam egy ismerős lányba, aki 1 évvel fiatalabb volt nálam. Ugyan tudott róla a lány, de mivel nem mertem kezdeményezni, így a legjobb barátom szépen lecsapott rá a tudtom nélkül, csak később, egy buli előtt mondta el (megjegyzem r.hadt sz.rul esett, azóta nem is vagyunk barátok) miután vele sem jött össze a lány.

29 F

2012. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lemaradt, h én vagyok az alacsonyabb...
2012. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van ilyen, mivel nem vagyunk egyforma magasak, de ez mint konkrét ok sztem úgy ahogy van alapjába véve baromság


ha jól megvannak minek dobnák 1-2 fej különbségért?

2012. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tettem ilyet. Először is, azért nem, mert nem volt még olyan, hogy valakit kidobjak konkrétan azért, hogy egy másik fiúval jöjjek össze helyette, a szakításaimnak mindig olyan oka volt eddig, ami kettőnk között zajlott, szóval nem volt benne 3. személy.

Másodszor pedig, még ha tennék is ilyet, akkor nem a magasság miatt tenném, hanem érzelmek miatt, ezt pedig nem az illető testmagassága alakítja, és akkor még finoman fejeztem ki magam. :)

2012. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Negyedik: Nem a magasságod miatt dobtak, hanem mert nem mertél kezdeményezni.

És sajnos szomorú, és sajnálom, de szerintem volt ilyen. A srác 185 körül volt, én 170. A lány kb 162-163. Diákmelóztunk a csajjal egy helyen, nagyon jól el voltunk, melón kívül is együtt lógtunk. Nekem a csaj nem jött be, csak mint barát. Néha panaszkodott, hogy zavarja, hogy a barátja ennyivel magasabb, meg hogy milyen jó, hogy én meg nem:). Szakított a palijával, mint utóbb visszahallottam azért, mert azt hitte, összejöhetünk. Most ez nem tudom, a magasság miatt volt e, de ő erre panaszkodott...

2012. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyolcadik vagyok, és haszontalan a válaszom, mer a magasat dobták a közepes magasságúért:D
2012. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!