Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradjon barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjon barátság?

Figyelt kérdés

sziasztok.. szóval van egy fiú akit neten megismertem, mondjuk messze lakik tőlem, de nagyon kedves és én úgy tekintek rá mint barát, és sokszor írja hogy én egy különleges lány vagyok( nekem le esik ha vki többet is szeretne), meg mondta hogy neki volt 2 távkapcsolata, én mondtam hogy nem vagyok ennek a híve, mert hogy nagyon rossz lenne ha a pasim hiányozna folyton, meg ő mindig mondja hogy ő szeret utazni, milyen jó a távkapcsolat vhogy érezteti velem, de am nagyon kedves meg aranyos, és tökjó vele beszélni, csak félek hogy esetleg félre érti a kedvességemet:(

16L


2012. dec. 25. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen távolságra kell gondolni?
2012. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sehogy, vagy szépen meghal a már amúgysem létező barátság vagy szerelem lesz de szerintem már vége mert részéről ez nem barátság hanem több, tehát hogy pókeres kifejezésekkel éljek: tartod a tétet vagy bedobod nincs más választásod :/ max ha megmaradtok így de ezzel csak ő fog szenvedni :/ (tapasztalat.... ha gondolod tudok mesélni az ilyen fiú lány barátságokról...)
2012. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jajj de utálom ezt.:( pedig vannak fiúk akikkel tökjól lehet dumálni.. kb 2,5 óra vonattal azszem..

de am csak neten beszélünk..de én mondtamh szerintem ezek a távkapcsok nemjók..

2012. dec. 25. 17:59
 4/12 A kérdező kommentje:
és elmondom ha bejönne akkor sem mennék ebbe bele sztem
2012. dec. 25. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki a lehető legrövidebb időn belül, h nem szeretnél többet! Ha lehet, most rögtön, azonnal. Ha az ismerkedés is eleve neten történt, nem hiszem, h nagy érvágás lesz neki. De jobb, ha most közlöd ezt vele, mintha még hitegetnéd!
2012. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de kérlek én nem hitegettem semmivel oO azt is írta h szépek ezek a távkapcsolatok de tuti nem vágna bele mégegybe.. szal nemtom ..de közben meg úgy viselkedik.. na majd ha kérdez olyat h tali v ilyesmi akkor leírom sztem

köszi a válaszokat!

2012. dec. 25. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hitegetted... akkor meg kérdezz rá! Ne játssz vele! Ha azt akarod, hogy jóban legyetek, akkor most tisztázd ezt vele, ne akkor törd le a lelkesedését, amikor találkozni akar veled. Végy egy nagy levegőt, és írj neki! Ha tud rád barátként is tekinteni, akkor úgyis érteni fogja, és egy esetleges találkozó előtt ez csak még kínosabban venné ki magát.
2012. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nemtom..akiknek egyből egyenesen megmondtam rám se írtak soha többet ezért letöröltem őket..mondván "tönkrement minden"
2012. dec. 25. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz neki, biztos, h idővel tönkremegy a kapcsolatotok. Ha írsz, lehet, h igen, de fennáll annak a lehetősége is, hogy tudomásul veszi ezt. Nem hiszem, hogy őszinte szerelem lehet, ha csak netről ismeritek egymást. Vesztenivalód nincs, ha írsz neki. De nyerhetsz vele, ha hamar megteszed!
2012. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy még egy javaslat: hozd fel neki azt, h te szeretnél vele találkozni, és akkor vezesd rá a beszélgetést arra, h szigorúan csak mint barátok. Vagy mondd neki azt, h bejön neked egy srác, amikor meg kérdezni fogja, hogy milyen, írd le az ő tökéletes ellentét (itt elsősorban külső dolgokra gondolok, pl. ha a srác alacsony, szőke rövid haja van, vékony, barna szemű, akkor írd meg, h álmaid pasija magas, hosszú barna hajú, izmosabb, kék szemű.

De a legjobban azzal jársz, ha nyíltan beszélsz vele erről. Ha jó vele beszélgetni, nyilván valamennyi esze is van, akkor meg fel tudja fogni, h miről is van szó. Amúgy 2,5 óra vonattal... az rohadt sok, még távkapcsolatban is. Nem hiszem, h neki ilyen mérvűek voltak az előző távkapcsolatai. Ez már értelmetlen mazochizmus, nem boldog kapcsolat.

2012. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!