Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác így viselkedik, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác így viselkedik, most akkor mi lehet a helyzet? (lécci olvasd el nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Na szóval,van egy srác aki régóta tetszik nekem,és sajna erre ő is rájött.(Meg kb még az egész osztály.:()

Régen nagyon jóban voltunk,egy csomót szemeztünk,beszélgettünk,meg titokban bámultuk egymást(volt amikor nem is annyira titokba )meg úgy tűnt hogy ebből azért lehet valami.;)

Aztán szinte egyik pillanatról a másikra elég bunkó kezdett lenni,meg eléggé lekoptatott mindig és új társaságot keresett.

Azért a szemezések még egy ideig megmaradtak,de aztán max csak annyi hogy mereven néz a szemebe(szinte összefúródik a tekintetünk),vagy elég mérgesen(kb mintha ki akarna nyírni,szal látszott h nagyon berágott valamin).

Próbáltam vele beszélni meg megtudni hogy mi a baja,de vagy előállt valami mesével(hogy neki nincs is velem semmi baja....) vagy kiröhögött a többiekkel vagy elszaladt.

Jó ideje már nem is beszélünk,ha pedig mégis muszáj valamit,akkor régebben elég látványosan vágta a pofákat,mintha szívességet tenne azzal,hogy szóba áll velem,most már inkább csak nagyon kínos neki ha velem kell beszélnie.Ha elmegyünk egymás mellett akkor lesüti a szemét meg próbál kerülni.

Ja és azt kihagytam,hogy egy csomó embernek ő mondta azt hogy bele vagyok zúgva meg egy csomó mindent rólam ami nem is igaz.

Meg amikor beszéltünk,azokat a dolgokat se kezelte túl diszkréten,hanem mindenkinek elpofázta.

Bocsi kicsit hosszú lett de nagyon fontos ez az egész nekem,mert még mindig nagyon szeretem!!!:'(



2012. dec. 25. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
De egy töketlen bunkó paraszt...hagyd a fenébe...
2012. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ő maga sem tudja mit akar.. megtetszettél neki, de aztán talán rájött, hogy egy komoly párkapcsolathoz még éretlen.. de egyetértek az előttem hozzászólóval.. egy bunkó! Inkább próbáld meg most elfelejteni, amíg nem olyan nehéz, amíg nem válik az életed részévé. Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy az a legeslegrosszabb. Sok sikert! :)
2012. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

háát megpróbálom csak elég nehéz:S

köszi a normális válaszokat:))

2012. dec. 25. 20:14
 4/9 A kérdező kommentje:

am nemtom mennyire fontos,de inkább leírom

egy csomószor van olyan h a haverjai velem csesztetik,azon általába csak mosolyog

de van egy másik csaj akivel meg nagyon jóba van

akkor meg fujjol meg öklöndözik meg eléggé rosszul van még a gondolattól is h ők ketten....

a csaj is tesz néha megjegyzéseket

Pl egyszer "pasim"-nak hívta,hát a srác majdnem kiköpte az uzsonnáját xd

2012. dec. 25. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a csávot vagy 8-szor fejreejtették kiskorában :)
2012. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg azt hogy egy ideig hanyagolod,

(így meg látja hogy mit veszített)

ha meg így sem veszi észre hagyd a fenébe, találsz jobbat :)

2012. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. dec. 28. 21:10
 8/9 anonim válasza:
Nézd ez nagyon bonyolult.Valaki gyűlölt téged köztük aki titokban teletömte hazugságokkal a fejét, hogy ellened legyen. Vagy csak egyszerűen kizúgott belőled.Ui.: EL FOG FELEJTENI TÉGED CSAJSZI! tedd túl magad rajta, ha nem figyel rád.
2013. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom, hogy mi történt azóta Veletek, mert mint látom ezt 2012-ben írtad. Nem tudom, hogy hány évesek lehettek, de az alapján amit leírtál, nekem 13- 14 évesnek gondolnátok. Miért is?Az, hogy egy fiú elszalad, ha meglát egy lányt, na ilyet maximum ilyen korban csinálnak az emberek. Amúgy ez igen egyszerű. A srác, nem bunkó. Csak még gyerek, és éretlen egy kapcsolathoz. Valamint, biztos vagyok benne, hogy tetszik neki a lány, csak ebben a korban egyszerűbb a haverok előtt játszani a fejét, mert az milyen menő, mint felvállalni azt, hogy neki tetszik egy lány, mert hát az milyen ciki a haverok előtt. Ez is azt igazolja, hogy még éretlen. Azért süti le szemét, mert bántja azt, hogy a lánnyal így kell viselkednie, holott szerintem nem akar. Ha srác nem 13-14 éves, hanem több, akkor meg pláne, hogy még érnie kell. Egy gyereknek ne legyen még csak párkapcsolata.
2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!