Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fityma szükületem van, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fityma szükületem van, nem tudom mit csináljak vele! Szüleimnek nem merem elmondani! Mit csináljak hogy ne legyen fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
nem jön le a bőr a makkomról, 12 éves vagyok,, és nem szeretnék semmiféle orvosi beavatkozást, annyira tudom hátra húzni hogy épp csak ki láccik a lyuk a tetején.. Segitsetek lécci!!!
2012. dec. 25. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig számíts rá , hogy nem lesz valami túl nagy szexuális életed.
2012. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tűzés az orvoshoz, ez nem vicc.
2012. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit félted, b@szod...ki akarod verni? akarsz rá nőt húzni??? igen. akkor meg húzz az orvoshoz!!!
2012. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Menj az orvoshoz. Ezt szerintem csak körülmetéléssel lehet orvosolni. Esetleg megpróbálhatod tágítgatni...
2012. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira megy hátra mereven is meg lankadtan is? Ha nem, mennyire megy hátra lankadtan?
2012. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz kérdező, kire hallgatsz. Sokan nyomulnak itt, arc és név nélkül, más farkát meg simán a csalánba, vagy még rosszabb helyre, a sebészkés alá tennék.


Körülmetéltként csak azt tudom neked tanácsolni, hogy vigyázz a fitymára, amíg megvan és ha tágítással, napi krémes húzogatással nem érsz célt, akkor is oda kell figyelni, hogy lehetőleg kerüld el az SZTK-s henteseket, és igyekezz minél több bőrt meghagyni, mert annak ott bizony funkciója van! Ha nem megy a tágítás, akkor lehet BEMETSZÉST ejteni, vagy lehet részlegesen metélni, ekkor csak a beszűkült részt csippentik le az elejéről... érdeklődj, hogy nálad mit lehet csinálni.

A teljes körülmetélést semmiképp ne akard, egy nagyon durva parafimózis, esetleg cukorbetegség esetén még érthető, hogy muszáj, de sima kis szűkületeknél nem indokolt és ha egyszer vágnak, akkor utána nagyon sok baj lehet belőle - nekem konkrétan van is :(

2012. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!