Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitséget kérek! Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséget kérek! Szerelmi témában?

Figyelt kérdés
Na van 1lány aki már régóta szerelmes belém.12éves.szerintem túl fiatal,de nekem is tetszik.De ha megmondanám neki,mindenki cikizne...mert van egy másik jó lány barátom,ő 13,de neki más tetszik.ez a 2lány tetszik.nemtudom mit csináljak.megmondjam az első lánynak?Már régóta belém van zúgva.úgyhogy nemtudom mi legyen.még lehet túl fiatal. 14/F
2012. dec. 25. 21:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aki ír valami normálisabb választ,annak megy a zöld. :)
2012. dec. 25. 21:16
 2/12 anonim ***** válasza:
mindketten fiatalok vagytok, így nyugodtan mondd el, mit érzel. azok fognak kicikizni, akik irigyelnek.
2012. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mond meg az elsőnek!

2 év ebbe a korba nem számít!

legyetek boldogok oszt kész!! :) 16/f

2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha csak járási szándékaid vannak még, elvinni ide-oda, kézen fogva sétálni, Puszi max csók akkor válaszd azt amelyik neked is jobban tetszik. :)

Aranyos a gyerek szerelem. De meg is kell maradnia a gyermeki résznél :)

Sok sikert!

2012. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban a 2 év nem sok...mindenki az alsóbb korosztályból válogat ilyenkor általában, mert a lányoknak az idősebbek jönnek be...ha szétnézel az osztályodban, akkor valószínüleg ezt fogod te is látni
2012. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éves koromban megkérte a kezem egy lány annyira szeretett. Azóta bánom, hogy elütöttem a biciklimmel (mi lett volna, ha nem így alakul?). Szerintem mondd meg az elsőnek, hogy szereted és legyetek boldogok.
2012. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

AZ elsö "beléd van zugva" és tetszik neked.

A másodiknak nem tetszel egyátalán, sööt még más tetszik neki!

Na szerinted?? :D

2012. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megy a zöld.Köszi a válaszokat.Háát még meggondolom.nagyon tapadós így is.Mindig követ,még oda jön majd középsuliba ahova én,fészen mindig ír.De ha kitudódik,akk tényleg cikizni fognak érte....
2012. dec. 25. 21:28
 9/12 A kérdező kommentje:
7esnek.Még a 2.kicsit jobban néz ki,szoktam vele sétálni,többet beszélünk.Na majd megmondom neki,csak ne hogy besüljek.:D
2012. dec. 25. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 1.!

de te tudod,hogy melyikkel jössz ki jobban...ne a külsőségekre menj.

Lehet a 2. jobban néz ki...de kit érdekel?Neked ez a lényeg?

Szerintem az 1.-t válaszd ha mindenképpen választani akarsz és csak közöttük vacillálsz:)

Sok sikert és boldogságot ha összejön!:)

2012. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!