Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok szerelmi bánatra? 4 év múlt el tegnap! Rettenetesen érzem magam! Látom a mosolyát, hallom a hangját, érzem az illatát! Segítséget kérek, mert nagyon nehéz! :- (

Figyelt kérdés

Akinek volt már ilyen kérem írja meg neki mi segített!

Köszönöm


2009. febr. 3. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok 23 éves
2009. febr. 3. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát...Nekem semmi nem segített, csak egy új kapcsolat. De abba is belebuktam, kidobott :( Próbálom feldolgozni, de nem megy...Új kapcsolattól meg félek...Elegem van abból, hogy folyton kihajítanak...Most magam vagyok, de nagyon szenvedek.
2009. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok 1 éve már hogy vége és nem segít semmi egy új kapcsolat se.

Én abban reménykedem hogy az idő megoldja, de náld a 4 év már elég sok tehát nem tudok sajnos mit mondani neked.

2009. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 évig voltunk együtt,és tegnap lett vége!Nem 4 éve vége már!
2009. febr. 3. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

:( Rohadt egy érzés. az egyik legrosszabb a világon.

Az én volt barátom a szakítás után még írogatott is, hogy jól vagyok-e, meg hívott bulizni. Volt önuralmam nem mentem vele sehova. Erőt vettem magamon, kidobáltam minden közös cuccot, msnen tiltás törlés és társai + új kapcsolat, édibédi fiúval. ez segített-

2009. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja bocs de nem volt egyértelmű amit írtál.

akkor csak azt tudom mondani hogy az idő majd segít, hog y mennyi idő azt nem tudom

2009. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az még egyáltalán nem biztos,hogy végleg vége! Bár nem tudom az előzményeket.De lehet,hogy ez csak egy hirtelen felindulásból elkövetett szakítás volt. Ha viszont igazi szakítás volt,akkor kényeztesd magad minden jóval,amire vágytál régebben,de nem tudtad véghez vinni. Most sokkal több szabadidőd van,azt csinálhatsz,amit akarsz, nem szól bele a barátod! A barátnőiddel bármikor találkozhatsz,stb! Járj el uszodába vagy aerobikra,ugráld ki a bánatod,hidd el segít! Én is ezt tettem.
2009. febr. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gondoltam, megkérdezlek, hogy mennyi idő után felejtetted el, mert most én is hasonló szituban vagyok:S
2010. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!