Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam, vagy érdemes küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, vagy érdemes küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja ismertem meg egy lányt egy szórakozóhelyen.


Mivel más városban tanulunk, így a távolság és a vizsgaidőszak miatt nem tudtunk találkozni.


Azt tudni kell, hogy sosem voltam a hosszú kapcsolatok híve, többnyire 1 estés lányaim voltak, de benne megfogott valami.

Mert egyszerre volt okos, szép és egyedülálló. Amilyen lány nem igazán van. (Nem szexista megjegyzés, csak tapasztalat, hogy valakiben ez a 3 dolog ritkán van meg egyszerre). Vele más voltam. Kedves, érte bármit megtettem volna. Nem voltam bunkó, nem csajoztam azóta, mióta megismertem.


Úgy volt, hogy karácsony előtt sikerül összehozni egy találkozót, de ő lemondta, magyarázatot nem adott, hogy miért.

Azóta úgy érzem, mintha megváltozott volna.

Érdemes küzdenem érte, vagy lépjek tovább és folytassam tovább az egy éjszakás dolgaimat?


2012. dec. 25. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összehozni még egy találkozót vele,ha azt is lemondja,hagyd.
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egyszer még megpróbálnám a helyedben, hátha meggondolta magát
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küzdj érte!
2012. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B25 ***** válasza:
tényleg próbád meg hisz nincs veszteni valód. Lehet hogy ő az igazi.
2012. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tarts ki és próbáld meg. Ne add fel, ritka, hogy minden klappoljon egy embernél. Tudomén milyen, én 300 km-re laktam a páromtól 4 évig, most költözött fel Bp-re, így közel van. Megérte, maximálisan megérte és ő az igazi, ezt majdnem 5 év után mondom.


23L

2012. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Ment a Zöld kéz :) Küzdeni fogok érte, mert ő tényleg igazán különleges :)

2012. dec. 27. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!