Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még próbálkoznom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, és egy ideig úgy tűnt én is neki, de aztán volt egy kis "probléma" és azóta nem is köszön ha találkozunk, viszont úgy tűnik hogy zavarban van ha lát, fel akarja magára hívni afigyelmet és olyan mintha féltékennyé akarna tenni...ez mit jelenthet?

am én 16 vaok ő 18


2009. szept. 3. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle probléma?
2009. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zavarba jön ha ott vagy, akkor tetszel neki, de lehet fél bármibe is belekezdeni.
2009. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te képzeled be magadnak, hogy mindig ott van, ahol te, féltékennyé akar tenni stb. Elképzelhető, hogy már nem szeretne veled lenni, de ahhoz tudni kéne azt is, hogy mi volt a probléma. Így könnyebb lenne tanácsot adni.
2009. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
probléma: valószínű hogy úgy tudja h nem tudtam a szülinapját mert csak azután mentem oda hozzá miután már elmondták egy csomószor hogy ma van a szülinapja és nem mertem elötte odamenni, pedig így visszagondolva látszott rajta h várja h odamenjek hozzá....
2009. szept. 3. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy zavarba jön,mert legszívesebben elfordulna,de nem akar bunkó lenni...miért nem mész oda és kérdezed meg,hogy van-e valami problémája veled? Ha nincs akkor tudtok dumálni..ha van akkor békén hagyod. ennyi...
2009. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy a szülinapja. Azt hittem, valami kínosat tettél. Ettől még nem nézhetne le, max kicsit rosszul esett neki. De ha várta, akkor nyilván azért várta, mert számított rád..mert fontos vagy neki. Menj oda hozzá..beszélgessetek. Kérdezd meg hogy van stb. Ne várd meg, hogy odamenjen hozzád, mert biztos túl félénk. Ha esetleg megsértődött, akkor elmondja. De szerintem nagyon jól esne neki, ha odamennél és szóba elegyednél vele.
2009. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17:32 igazából akkor látszott rajta h zavarban volt amikor elmentem mellette és elkezdett sétálni mellettem otthagyva azt akivel beszélt elötte, lehet h akkor akart beszélni de engem már vártak akkor barátnőim és ezt ő is látta....
2009. szept. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!