Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek ha egy lányon sok ékszer van?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ha szolidabban használja őket?
2009. aug. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szolidabban. Szerintem a túl sok ékszer elég idétlenül néz ki...
2009. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én lány vagyok, de a mostani "ékszerdivat" elég undorító. Fültágítók, orrtágítók, piercingek mindenütt, 10 gyűrű 1 ujjon, 5 nyaklánc mindenféle színben, formában stb...


Szerintem egy lány legyen nőies. Legyen egy pár gyűrűje. Vagy esetleg mind2 gyűrűsujján. Karkötő is csini tud lenni, meg egy szép nyaklánc.


17/l

2009. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szeretem, de ha jól áll neki, képes viselni őket, akkor nem is ellenzem. A lényeg az összhatás. (41F)
2009. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen egy lányon ékszer, de ne vigye túlzásba. Én 3gyűrűt, egy nyakláncot egy ékszerórát hordok meg persze fülbevalót, de csak finomabbakat, nem olyan nagy feltünő dolgokat.Nekem így tetszik, és szerintem ez még nem sok...:) 14\L
2009. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem
2009. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem karácsonyfa!
2009. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!