Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csaj azt hiszi, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj azt hiszi, hogy ő a legszebb a világon?

Figyelt kérdés

Ez most lehet hülyén hangzik, de úgy veszem észre, hogy a nők/lányok nagyon nagy része elég hiú. Engem ez igazából nem zavarna, csak 2 dologban: 1. az állandó rivalizállásuk és jóformán erre megy el fél életük ha nem az egész (meg a párkapcsolat is, mert konkrétan én az ilyet nem bírom, hogy a szomszédnak piros pulcsija van, akkor nekem is ilyen kell) 2. mivel úgy gondolják, hogy ők a legszebebk, így bárkit bármikor megkaphatnak. Szerencsére ez utóbbi nem annyira jellemző, de azért vannak bőven ilyen lányok/nők.


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy az ilyen (a 2. kategória) az mit vár az élettől? Elég neki ha pózolhat mondjuk egy jőképű pasi mellett vagy egy drága autóban, vagy hogy minden nap mással fekszik le.. vannak az ilyen nőknek egyáltalán komoly terveik? Gyerekek, család, stb..


Tudom, hogy kicsit összetett a téma, de próbáljatok meg valahogy értelmesen válaszolni, Jöhetnek a pláza cicák is, nem fogok senkit elkergetni. Csak kíváncsi vagyok a gondolatokra :)



2012. dec. 26. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

már ne is haragudj de ez a pasikra ugyanúgy igaz.

amúgy meg jobb lenne, ha minden lány önbizalomhiányos lenne és ott bőgne neked hogy milyen ronda, dagadt, nemkell senkinek stb.?

és igen, vannak rivalizálások. neked sem tetszene ha a hőn szeretett csajod más pasas akarná elvenni.

2012. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ha valakinek a "szépség" az életcélje, szerintem ne is szüljön, most képzeld el, milyen élete lenne szerencsétlennek...

másrészt, én is lány vagoyk, és kikérem magamnak, nem én vagyok a legszebb, mert egy, a szépség relatív, kettő annyira azért nem vagyok nagyképű, meg vak sem.

és igenis, vannak emberek, akiknek olyan alacsony az önbecsülésük, hogy ezeket szine muszáj figyelniük.

te meg ha akarod, kerüld el őket, de ne feledd, ők is emberek, még akkor is, ha minden vágyuk egy pénzes hapi, akinek telik a plaszikai sebészetre...

2012. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg inkább fordítva van.

önbizalom hiányos a legtöbb és pillanatok alatt kizökkenthető a színlelt önbizalmuk.

összesen 1 olyan csajom volt,aki tényleg elfogadta és kedvelte önmagát.

2012. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem. Lásd Gyakorikérdések kérdéskiíróbázis női szakaszát...


Szóval tuti nem.


Amúgy meg általánosítás forever ismét, mert csak a hülye csajok vetélkednek ilyen baromságokon... És ilyen csávó is van mára sajnos... Jáj a Gyuszinak is 106centis tévéje van, dik köllene egy 120-as hadd egye a kefét az a barom"


Nem hiszik mind azt, hogy bárkit megkaphatnak. Kivéve persze: Plázacirmos banda, diszkókirálynők, rajprincessek meg a többi hulladék... De ezeket a csávók is csak 1-1 menetre akarják (vagy többre ha olyan van - legtöbb nem tervez hosszú távon, max sok qráson, és sokat hazudoznak is szóval jó kérdés ki a g*cibb :D)


Vannak normális csajok is, csak nem a neten, diszkóban - plázában pedig pláne nem.

2012. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hiusag mindenkiben van de nem hiszik hogy ok a legszebb.Akik elhiszik magukrol hogy a "legszebb" kategoriaba tartoznak, nem erzik szukseget ennek a nagy rivalizalasnak meg annak hogy ler*bancozzanak mas noket.:p
2012. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Eddig elég érdekesek a válaszok és tényleg... bizonyos mértékben mindenkinek igaza van. Nem szeretném, ha azért sírnának, mert nem szépek :)


És tudom, hogy ők is emberek, mert volt szerencsém néhánnyal közelebbről is megismerkedni, de nagyrészük nagyon furcsa. Egyszerűen idegtépő ha mondjuk azért van a hiszti, mert a kedvenc csizmáját nem találja és a másik 100 cipőből egyik sem jó neki. Vagy mert nincs meg a rúzs és órákig keresi, mert így nem emgy ki az utcára :D


Na ettől bennem felmegy a pumpa rendesen.


Na igen, amikor egyik nő a másikat ribancozza..

De az is igaz, hogy ez sajnos már terjed a "férfiak" körében is. De most ezt nem szeretném ide venni.


És tényleg egy picit általánosítok, de úgy látom érthető volt a kérdés. Köszi az eddigi válaszokat is ;)

2012. dec. 26. 00:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem
2012. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Értem a jelenséget, amire gondolsz. :) Főleg a fiatalabb korosztályra jellemző, de szerintem szerencsére ott sem annyira gyakori, amennyire te ebben a kérdésben beállítottad.

No, lássuk csak.

1. Szerintem egy egészséges mértékű hiúság szinte kell egy nőbe, ez amolyan nőies tulajdonság. Persze, nem arra gondolok, hogy mindennek a külső legyen az alfája és az omegája, csak minden nő szeretne szép lenni, és jó esetben erre törekszik úgy, hogy foglalkozik magával. Azt is elvárják a legtöbben, hogy a párjuk őt lássa a legszebbnek. Szerintem még ez is belefér. Bevallom, én is így vagyok ezekkel.

2. A nők közötti versengés, rivalizálás engem is ki tud készíteni, nem tudok vele azonosulni, pedig én is nő vagyok. :D Tényleg sokszor jobban megnézzük az utcán egymást, mint a pasikat. Ez szimpla női h*lyeség.

3. Az általad említett második kategóriából szerintem kevés van, már ha egyre gondolunk. Tipikusan ilyen üresfejű gimis sztárlánykák szoktak lenni, akik mindenféle elcs*szett karaktert tesznek az összes netes nevükbe, és nemes egyszeresűggel valami olyan becenevet adnek maguknak, mint pl. Királylány, a szalagavatón pedig csillámlik az egész testük, és bizsu koronát viselnek. Egyre gondolunk? :D

Ha igen, akkor még egyszer kihangsúlyozom, hogy szerintem ez a nőknek egy igen szűk rétege, és nem finom, művelt, értelmes fiúk mellé valóak komoly szerelemre, hanem valami kocsiba dísznek. :D Bár ne felejtsük azért el, hogy a látszat néha csal, sőt, meglepően sokszor, ezért ne ítélkezzünk előre, ameddig be nem igazolódott, hogy tényleg olyan az az ember, amilyen!

2012. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as, köszi a választ, most már jól fogok aludni :)


Esetleg a korod elárulnád?

2012. dec. 26. 01:03
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Na, ennek örülök. :) 21 vagyok.


Amúgy ez csak most szúrt szemet:

"ha mondjuk azért van a hiszti, mert a kedvenc csizmáját nem találja és a másik 100 cipőből egyik sem jó neki. "


Ezt te nem értheted!!! :D Ez nem hiúság, hanem olyan női elmebaj, semmit nem kell vele kezdeni, csak kivárni, hogy vége legyen! :P

2012. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!