Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemen vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik egyetemen vannak a legjértelmesebb és legszebb lányok budapesten?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, nekem nem csak a tanulás dönt, hogy melyik egyetemre menjek. :) Melyik az az egyetem ahol van is egy kis szabadidő ugyanakkor jó is?? Nekem az ELTE szimpatikus. Köszi előre is az értelmes válaszokat!
2012. febr. 20. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
"legjértelmesebb" már nem hozzád illik. K.V
2012. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 étoile et lune ***** válasza:
Nem hinném, hogy van ilyen rangsor az egyetemeknél. Manapság azért szerintem elég ritkán lehet ronda lányokba belefutni, bár én nem vagy hím, hogy az ő nevükben szóljak, de a legtöbb lányka szokott nekem tetszeni, ha megpróbálom őket pasiszemmel nézni. Persze ha szopósszájú ribiket keresel, ne az egyetemen keresd őket. Egyébként én jártam kemény pár napot bölcsész karra, ott azt szűrtem le, hogy a törisek nem néztek ki sehogy, a japánosok tele voltak kitűzőkkel meg érdekes kiegészítőkkel, a kommunikációsok szerettek szépen felöltözni, a magyarosok visszafogottabbak voltak. Más karokról nem tudok nyilatkozni.
2012. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Döntsd el, hogy diplomát akarsz vagy csajozni. A kettő üti egymást.
2012. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 étoile et lune ***** válasza:
95%
Miért ütné egymást?:)
2012. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
mindjáá én ütök itt mindenkit :DD K.V
2012. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 étoile et lune ***** válasza:
24%
Jó, de akkor valami altatóhatásút üss, nehezen szoktam elaludni.
2012. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jók a válaszok :D *legértelmesebb :D
2012. febr. 20. 00:13
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
ELTE. És ha odamegyek még többen lesznek! :D Megyek a sok fiú közé ttk földtudományra. :D
2012. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
földtudományon lehet, hogy több a srác, de földrajzon tele vagyunk lányokkal, órákon több csajt látni mint srácot :D
2012. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Az ELTE TTK-s lányok rém rondák:/. (bár a pasik is) a TáTK-n akadnak szépek:).

Egy ELTE TáTK-s lány.

2012. febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!