Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a legjobb barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a legjobb barátnőmhöz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Másfél éve ismerjük egymást a legjobb barátnőmmel. Minden titkomról tud.. a legnehezebbről is.Erős köztünk a kapocs..nagyon.

Furcsa ember vagyok. Úgy érzem, nem vagyok 100%-osan hetero. Ezt ő is tudja. Még sosem volt barátja.. nem is csókolózott. Azt hiszem nem kölcsönös a vonzalma, de mi van, ha talán mégis fel tudnám ébreszteni benne a vágyat? Gonosz dolog. Önző.. de hogyan tudnám elcsábítani ?

Mi az, ami egy lányban megmozgat valamit, egy másik lány iránt ? Mi indíthatná be ?..

Pár nap múlva nálam alszik.. tanács



2012. dec. 26. 17:06
 1/4 isshosenkin ***** válasza:

16 évesek vagytok...


Szerintem nem az a helyes, hogy egy lánnyal csókolózzon, vagy szexeljen először...Legyél csak a egjobb barinője...és ha már csalódott pár srác után, és nem kényszerből, hanem tényleg rájön, hogy inkább a csajok, akkor startolj...


De ha szereted, ne akarj neki bekavarni, az amúgyis befolyásolható személyiségébe...


Amúgy ha rányomulsz, és rájön, hogy neki inkább a fiúk jönnek be, kerülni fog,(úgy fog rád tekinteni, mint egy szerelmes, nyomulós fiúra), nem mint alegjobb barinőjére, akinek minden titkot el lehet mesélni és örökre elvesztheted, mint barátnőt...


benne van a pakliba.

2012. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha komolyan érdekel mesélhetek privibe, voltam hasonló helyzetben :)
2012. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megkérném, hogy masszírozza meg a talpamat egy este, mert fáj, persze közben megihattok egy-egy pohár bort vagy valamit. S amikor megmaszírozta, te cserébe felajánlanád, hogy megmasszírozod a hátát, kénytelen lesz hasra feküdni és a végéhez érve odahajolsz a nyakához és megcsókolod, vagy a füle tövét! :)


Vegyétek fel, látni akarom!


Hajrá!


F/24 :)

2012. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na, hát én ilyen majdnem ilyen helyzetben voltam.

megértem, hogy vonzódsz hozzá és többet akarsz, de ha legjobb barátnők vagytok, inkább maradjon így. hidd el, jobban megéri. ezt azért mondom, mert én is megpróbáltam a legjobb barátnőmmel. fél évig együtt voltunk.. de a vége az lett, hogy kb. ha szembe jönne velem az utcán, rám se nézne. persze nem mi akartuk így, de sajnos így történt. másik barátnőmmel is próbáltam, akit szintén legjobb barátnőmnek mondtam, de most vele is teljesen megszűnt minden. nem beszélünk.

én is inkább a kis ideig tartó boldogságot választottam. hiba volt. mert most nagyon szenvedek.

az első szerelmemet még mindig szeretem. de lehet bele se kellett volna kezdeni, és akkor még mindig mellettem lenne..

ha akarsz erről esetleg beszélni, akkor írj. :)

2012. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!