Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit szerettek es mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szerettek es mit nem szerettek a lanyokba? ;)

Figyelt kérdés
Milyen az idealis lany szamotokra...
2012. dec. 26. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

olyan aki:

nem iszik, nem cigizik, nem jár diszkóba, okos, szép, szűz, és nem létezik

2012. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, és nem parázik előttem levenni a bugyiját, nem csak sötétbe akar szexelni, és kezdeményező típus. Ezen kívül legyen okos, de legalább hajlandó a fejlődésre.
2012. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem szeretem, ha egy lány rinyál, hogy mit vegyen fel ma, meg hogy hisztizni kell neki minden apróságon.

Én a határozottabb fellépésű lányokat kedvelem.

2012. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 fej 2 mell.
2012. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit szeretek punci száj popsi mellek, amit nem, a hiszti.
2012. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban ne legyen nyavalygós, adjon magár, a megjelenése legyen magával ragadó, és titokzatos. Személyiségi jegyeit tekintve az aranyosság, kedvesség követelmény. Emellett okosság sem nélkülözhető. Ne járjon diszkóba, és ne igyon, ne cigarettázzon. Legyen híve a minőségi szórakozásnak, olyannak, mint amilyen mozi, koncertek, vagy egy éttermi vacsora is. Járjon két lábbal a földön, ne pedig a felhők felett három méterre.

Külsőségekben, pedig a 165-175 magos lányokat találom vonzónak, azokat, akik nem épp kövérek, de nem is csontkollekciók. Hajszínek közül a feketét és a barnát kedvelem, enyhe hullámokkal. Szemei zöldek, vagy barnák legyenek...


Ez mind csak filozófia, jelenleg ilyen lányok jönnek b külsőleg, de ha éppen találkoznék egy teljesen eltérő hölgyeménnyel, s megtetszene, akkor vele is szívesen járnék... A belső tulajdonságok terén nem engedek, nőt szeretnék magam mellett látni, nem pedig egy csajt.

2012. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Szeretem a szép arcot, a magas hangot, a pici lábfejet, a szép frizurát.

Utálom a ribancos öltözködést, a hanyag körmöket, a ronda/hibás/elhanyagolt arcbőrt.

2012. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
meglehetősen kevés káros szenvedély mint cigi, alkoholizmus, drog, és féknélküli félrelépés. egyébként túl lépve a negatívumukon, és azon amit a média sulykol az emberekbe, legyen minnél természetesebb, ápolt, nyugodt, inteligens, és legyen célja az életben. ha mind e mellett gesztenye barna szeme és nőies (nem csontos és nem kövér) alakja van az csak hab a tortán
2012. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Erdekes, en pl illek a leirasra, meg sincs baratom.

Bezzeg minden cicomas mu nonek a kornyezetmben van .

2012. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, évente többször változik az ízlésem, semmi olyan nincs, ami fix lenne, értem ezt külsőre és belsőre egyaránt. Egyszer egy pörgős, magabiztos nő, máskor pedig egy szeretgethető, önbizalom hiányos tetszik.


Talán a "nem szeretem" kategóriára tudok mondani valamit:

- külső: elhanyagoltság és nagyobb súlyfelesleg

- belső: hiszti, szuicid hajlam.

2012. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!