Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen olyan fiatal lány, aki meleg fiúkkal akar barátkozni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Remélem
2012. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
A heterók miért nem jók?
2012. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem. Miért akarsz csak velük barátkozni? Mert nem másznak rád, nem akarnak ágyba dönteni?
2012. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tisztelthölgyem/uram ***** válasza:
75%

Attol fugg....Csak es kizarolag meleg fiukkal?

Direkt keresed oket valahol, vagy hogy?

Ez valami biztonsagi ovintezkedes?


Mert baratkozni a szamunkra szimpatikus emberekkel szoktunk. Az mar egy dolog, hogy kesobb kiderul, hogy az illeto baratunk meleg e vagy sem. Nyilvan az igazi barat az barat marad. :)


Ha meg csak a kivancsisag hajt, akkor ne gondold azt, hogy a melegek ilyenek vagy olyanok.....mindenkinek mas az egyenisege.

2012. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
nem vagy egyedül. általános tapasztalatom hogy a meleg fiúk kedvesebbek, együttérzőbbek a heteróknál. mind3 legjobb barátom akiről úgy tartom jó ember és jó barát, meleg, pedig nem úgy válogattam őket, csak később tudtam meg róluk.
2012. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. én is nagyon szeretnék:D
2012. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok meleg, de miattatok annak mondom magam, csak legyen végre barátom. :D
2012. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért örülnék neki, ha lenne meleg haverom, mert a lány barátaim hamar kibeszélnek és féltékenyek lesznek rám. A pasik között ez ritkább, ezért gondolom, hogy egy magamfajta lány számára ideális barát lehetne egy meleg pasi. Persze emberfüggő...
2013. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Több lánytól is hallottam már, hogy velünk, melegekkel jobban megérti magát.. Valószínűleg lehet is benne igazság. :)

23F meleg

2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 SennaHikari ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül :) Én is ezen csoport sorait növelem.

Én is szívesen ismerkedem melegekkel, hiszen nekik is szükségük van barátokra, akik megértik őket.

2013. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!